شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

قیمت نان در سمنان ۳۰ درصد افزایش یافت

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
قیمت انواع نان در سمنان از امروز سه شنبه ۲۰ مهرماه در حالی حدود ۳۰ درصد افزایش یافت که در عین حال اتحادیه نانوایان پیش از گران شدن این کالای اساسی هیچ گونه اعلام رسمی را انجام نداد.

به گزارش مرآت، جمعی از شهروندان سمنانی روز سه شنبه  نسبت به افزایش قیمت نان بدون اطلاع قبلی گلایه کردند.

آنان عنوان کردند که نان های سنگک و بربری را امروز با قیمت بالاتری نسبت به روز گذشته خریداری کردند. یکی از شهروندان عنوان کرد که نان بربری را روز گذشته یک هزار و ۸۰۰ تومان و امروز با قیمت ۲ هزار و ۳۰۰ تومان خریداری کرده است. هم چنین نان سنگک امروز به قیمت ۲ هزار و ۲۰۰ تومان به شهروندان سمنانی عرضه شد در حالی که روز گذشته قیمت این نان یک هزار و ۶۵۰ تومان بود.

بنا بر کسب اطلاع خبرنگار ایرنا، در جلسه یکشنبه هفته جاری ستاد تنظیم بازار استان سمنان مصوب شده بود که قیمت نان حدود ۳۰ درصد افزایش یابد. این ستاد هم چنین اتحادیه نانوایان را مکلف کرده بود نرخ های نان را اعلام و اطلاع رسانی کند.

رئیس اتحادیه نانوایان استان سمنان به خبرنگاران گفت: قیمت انواع نان در نقاط مختلف استان از امروز سه شنبه حدود ۳۰ درصد افزایش یافت.

رجبعلی جعفریان افزود: این افزایش قیمت مربوط به هزینه های خبازی است.

خبرنگار ایرنا از وی خواست که نرخ انواع نان در استان را اعلام کند که جعفریان در پاسخ گفت که بزودی و به احتمال زیاد در روز شنبه آینده نرخنامه رسمی را در اختیار رسانه ها قرار می دهد.

پیشتر و در نهم اردیبهشت ماه امسال نیز افزایش قیمت نان در سراسر استان سمنان بر اساس دستورالعمل تصویب شده در ستاد تنظیم بازار استان اجرایی شده بود. بر اساس آن مصوبه قیمت انواع نان سنتی، فانتزی و محلی ۱۷ تا ۱۸ درصد افزایش یافته بود.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.