دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
فیلم‌ افتتاحیه بخش نوعی‌نگاه کن انتخاب شد/ اعلام هیات داوران
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
جشنواره فیلم کن با انتخاب فیلم افتتاحیه بخش نوعی نگاه، اسامی هیات داوران این بخش را هم اعلام کرد.

به گزارش مرآت، فیلم «اونودا -۱۰ هزار شب در جنگل» به عنوان فیلم افتتاحیه بخش نوعی نگاه جشنواره فیلم کن انتخاب شد. این فیلم ساخته فیلمساز فرانسوی آرتور هاراری است.

فیلم داستان سربازی به نام هیرو اونودا را تصویر می‌کند که به جزیره‌ای در فیلیپین در سال ۱۹۴۴ فرستاده شد تا در برابر نیروهای آمریکایی بجنگد. پس از تسلیم شدن ژاپن این سرباز حاضر نیست این امر را بپذیرد و به زندگی خود در جنگل ادامه می‌دهد و ۱۰ هزار روز طول می‌کشد تا وی سرانجام اسیر شود و باور کند که جنگ جهانی دوم به پایان رسیده است.

در این فیلم اندو یویا، تسودا کانجی، ماتسورا یویا، چیبا تتسویا و اوگانتا ایسئی بازی کرده‌اند.

جشنواره درباره فیلم گفته این فیلم به نوعی یک سفر اودیسه‌وار درونی را تصویر کرده و نشان دهنده فیلمسازی استادانه این کارگردان و فیلمی عالی درباره تعهد و زمان است.

همچنین اسامی هیات داوران این بخش اعلام شده و آندریا آرنولد کارگردان بریتانیایی به عنوان رییس هیات داوران بخش نوعی نگاه انتخاب شده است.

مایکل کاوینو کارگردان آمریکایی، السا زیلبرشتاین بازیگر فرانسوی، دنیل بورمن کارگردان آرژانتینی و مونیا مدور فیلمساز الجزایری در این مسیر وی را همراهی می‌کنند.

در این بخش ۲۰ فیلم بلند برای داوری انتخاب شده است.

منبع: مهر

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.