شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

فرمانده سپاه سمنان:

حرکت در مسیر مکتب حاج قاسم گره‌های زیادی از مشکلات کشور را باز می‌کند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، یک دیپلمات تمام‌عیار بود، بر جایگاه خاص سیدالشهدای مقاومت در بین سیاسیون منطقه و غرب آسیا تأکید کرد و گفت: نمونه آن را در سطح رایزنی‌های ایشان در سطح منطقه شاهد بودیم.
سردار حمید دامغانی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به نیاز کشور به تبیین «مکتب حاج قاسم» برای گذر از گردنه‌های تحریم‌ها و توطئه‌های دشمنان، به شخصیت چندبعدی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز، درزمینه‌های نظامی، اجتماعی و سیاسی اشاره کرد و گفت: ایشان تمام مؤلفه‌های یک فرمانده نظامی را داشت و سرآمد بود.
 
سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، یک دیپلمات تمام‌عیار بود و جایگاه خاصی بین سیاسیون منطقه و غرب آسیا داشت

وی بابیان اینکه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، یک دیپلمات تمام‌عیار بود، بر جایگاه خاص سیدالشهدای مقاومت در بین سیاسیون منطقه و غرب آسیا تأکید کرد و افزود: نمونه آن را در سطح رایزنی‌های ایشان در سطح منطقه شاهد بودیم، شهید سلیمانی توان حل مسائل مختلف را داشت.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به بُعد معنوی و اجتماعی شخصیت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، تصریح کرد: شخصیت سردار دل‌ها، برجستگی‌های خاصی نیز در ابعاد اعتقادی، رفتاری و اخلاقی داشت.
 
«مکتب حاج قاسم»، مورد تأیید ولایت است
«مکتب حاج قاسم»، الگویی برای اقشار مختلف است و باید به شکل کامل با همه جزئیات تبیین و تشریح شود

دامغانی بابیان اینکه «مکتب حاج قاسم»، مورد تأیید ولایت است، بر ظرفیت‌های این مکتب جهت گسترش و ترویج در ابعاد داخلی و خارجی و به‌ویژه مسیری برای حل مشکلات کشور تأکید و اضافه کرد: «مکتب حاج قاسم»، الگویی برای اقشار مختلف است و باید به شکل کامل با همه جزئیات تبیین و تشریح شود و محتوای آن در قالب محصولات مختلف به جامعه و به‌ویژه جوانان در معرض جنگ نرم دشمن آن‌هم با عَلم تحریف ارزش‌های انقلاب به‌ویژه دفاع مقدس ارائه شود.

مکتب حاج قاسم، باید در همه حوزه‌ها تبیین و پیاده‌سازی شود
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان تربیت نسل جوان کارآمد، مؤمن و انقلابی را یکی از محصولات تبیین و انتشار درست و دقیق مکتب حاج قاسم در کشور برشمرد و با اشاره به اینکه تبیین مکتب حاج قاسم، باید در همه حوزه‌ها به‌ویژه مدیریت کلان کشور تبیین و پیاده‌سازی شود، اظهار داشت: حرکت در این مسیر گره‌های زیادی از مشکلات کشور بازخواهد کرد.
 

 

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.