دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

عملیات مشترک پلیس تهران و مرکزی/ ۴۸ کیلو تریاک کشف شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۴۸ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیسی خبر داد.

به گزارش مرآت،سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف 48کیلو و 250گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس پایتخت و استان مرکزی خبر داد.

سرهنگ حسنوند در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در راستای مبارزه مستمر و جدی پلیس پایتخت با سوداگران مرگ، مامورین عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدرتهران طی انجام اقدامات گسترده پلیسی دریافتند یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر درجنوب تهران اقدام به توزیع مواد مخدر می کند.

وی افزود: به دنبال این موضوع در تحقیقات بیشتر ماموران مشخص شد متهم به تازگی یک محموله مواد مخدر را از قاچاقچیان در مرزهای شرقی کشور خریداری کرده و قصد انتقال آن به شهر تهران را دارند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تصریح کرد: با تجمیع اطلاعات بدست آمده ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی و با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی خودروی متهم را در یکی از محورهای مواصلاتی شهر تهران شناسایی و متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه متهم با همکاری همدستش محموله مواد مخدر را با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری به شهر تهران انتقال می داد، خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی متهمان 48 کیلو و 250گرم تریاک کشف شد. 

سرهنگ حسنوند خاطرنشان کرد: متهمان به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.

انتهای پیام/

فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.