دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان خبر داد؛
عملیات مبارزه همگانی با آفت سن غلات در ۱۸۰۰ هکتار مزارع سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: عملیات مبارزه همگانی با آفت سن غلات در یک هزار و ۸۰۰ هکتار مزارع گندم و جو در سطح هفت شهرستان استان در حال انجام است.

به گزارش مرآت، عباس مشیریان ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی جهاد کشاورزی استان سمنان و به صورت مجازی با بیان اینکه مبارزه با آفت سن مادری در یک هزار و ۸۳۵ هکتار مزارع گندم و جو استان انجام شده است، تاکید کرد: این طرح از پنجم فروردین ماه ۱۴۰۰ در سطح هفت شهرستان استان سمنان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه این هفت شهرستان استان سمنان میامی، شاهرود، سمنان، گرمسار، دامغان، سرخه و آرادان میزبان طرح مبارزه با آفت سن گندم و جو هستند، ابراز کرد: عملیات مبارزه همگانی با آفت سن غلات با همراهی کشاورزان و جهاد انجام شده است.

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه یک‌هزار و ۱۳۵ هکتار طرح مبارزه با آفت سن در مزارع گندم و ۷۰۰ هکتار نیز در مزارع جو انجام شده است، تاکید کرد: این طرح به زودی به اتمام می‌رسد.

مشیریان با بیان اینکه بیش از ۱۵ درصد اراضی کشاورزی استان سمنان به گندم اختصاص دارد، ابراز کرد: بیشترین سطح مبارزه با سن مادری در سطح استان با ۶۸۰ هکتار متعلق به سمنان و کمترین آن با پنج هکتار متعلق به شاهرود بوده است.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.