دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان:
طرح‌های ناتمام ورزشی سمنان سه هزار و ۳۰۰میلیارد ریال اعتبار می‌خواهد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: ۳۰ طرح ورزشی نیمه تمام استان برای تکمیل نیازمند سه‌هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار است.

به گزارش مرآت، مصطفی مرادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی یکی از اولویت‌های اساسی اداره‌کل ورزش و جوانان استان سمنان برای توسعه ورزش در این استان است.
وی اضافه کرد: تکمیل طرح‌های نیمه تمام ورزشی نیازمند تامین اعتبار است و کمک بخش‌های مختلف و خیران در این زمینه موثر است.
وی بیان کرد: چهار طرح نیمه‌تمام مربوط به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در استان وجود دارد که تکمیل این چهار طرح نیازمند ۲‌هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال اعتبار است.
مرادی تصریح کرد: افزایش قهرمان پروری و تداوم حضور ورزشکاران در میادین جهانی و المپیک در گرو تجهیزات نوین ورزشی است و مشارکت بخش خصوصی در حمایت از ورزش نقشی مهم در سربلندی جوانان ورزشکار دارد.
وی تاکید کرد: ورزش و جوانان استان سمنان به تنهایی نمی‌تواند تمام هزینه های ورزشکاران را پرداخت کند و انتظار داریم که سایر مسوولان، خیران حوزه ورزش و سرمایه‌گذاران ورزشی، حمایت از ورزش را جدی بگیرند تا بتوانیم افتخارآفرینی ورزشکاران را در کنار یکدیگر جشن بگیریم. 
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان اظهار داشت: این استان در زمینه سرانه ورزشی با اختصاص اعتبارهای خوب در دولت تدبیر و امید در جایگاه مطلوبی قرار دارد و جزو استان‌های برتر کشور از لحاظ سرانه ورزشی است.

وی بیان کرد: پراکندگی جمعیت در استان سمنان موجب افزایش طرح‌های ورزشی برای برخورداری از فضای ورزشی می‌شود و با وجود پراکندگی جمعیت استان سمنان در زمینه سرانه فضای ورزشی نسبت به میانگین کشوری وضعیت مطلوبی دارد.

مرادی تصریح کرد: سرانه فضای ورزشی در برنامه پنجم توسعه به ازای هر یک نفر یک مترمربع تعریف شد که استان سمنان از برنامه پنجم توسعه با موفقیت عبور کرده است.

سرپرست اداره‌کل ورزش جوانان استان سمنان خاطرنشان کرد: ۵۲۰ باشگاه ورزشی برای استفاده ورزشکاران و توسعه ورزش در استان سمنان وجود دارد و این استان از لحاظ تعداد باشگاه‌های ورزشی نیز وضعیت خوبی دارد.

۱۵ هزار و ۳۳۵ ورزشکار استان به منظور برخورداری از خدمات بیمه‌ای و قرارگیری زیر پوشش و عضویت کمیته خدمات درمانی ورزشی سال گذشته بیمه شدند که به این افراد ورزشکاران سازمان‌یافته گفته می‌شود.
از مجموع ۱۵ هزار و ۳۳۵ نفر ورزشکار بیمه شده در استان سمنان، ۶ هزار و ۱۱ نفر خانم و ۹ هزار و ۳۲۴ نفر آقا بودند.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.