دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
طاهری: بابت مشارکت مردم در انتخابات نگرانی نداریم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
یک‌ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه ما نسبت به موضوع مشارکت مردم در انتخابات نگرانی نداریم، گفت: اگر شرایط به گونه ای باشد که مسئله شیوع کرونا مطرح نباشد شاهد مشارکت حداقل ۶۰ درصدی در انتخابات پیش رو خواهیم بود.

 به گزارش مرآت مصطفی طاهری، با تاکید بر لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو گفت: مشارکت در انتخابات به شرایط کرونایی کشور نیز مرتبط است، اما اگر موضع ویروس کرونا را در نظر نگیریم باید بگوییم که مشارکت مردم در انتخابات گسترده خواهد بود و اینکه می گویند مردم به دلیل مشکلات معیشتی و اقتصادی در انتخابات شرکت نمی کنند صحیح نیست.

نماینده مردم زنجان در مجلس ‌افزود: ما نسبت به موضوع مشارکت در انتخابات نگرانی نداریم مگر اینکه شرایط کرونایی تاثیری بگذارد. در این سال های پیروزی انقلاب حضور مردم در عرصه های مختلف سیاسی هیچ گاه کمرنگ نبوده است، این بار هم شاهد مشارکت گسترده مردم خواهیم بود.

طاهری همچنین درباره اینکه چگونه می توان انگیزه مردم برای مشارکت در انتخابات را برانگیخت؟ گفت: هنگامی که مردم شاهد باشند انقلاب در خطر است و زمان را زمان حضور در صحنه و دفاع از ارزش ها دریابند مشارکت قاطع و بیشتری خواهند داشت، فکر می کنم اگر شرایط به گونه ای باشد که مسئله شیوع کرونا مطرح نباشد شاهد مشارکت حداقل ۶۰ درصدی در انتخابات پیش رو خواهیم بود.

ایسنا

انتهای پیام

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.