شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان:

صنایع سمنان بیشترین مصرف و بالاترین بدهکاری را به شرکت گاز دارند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان گفت: ۷۵ درصد مطالبات این شرکت، با توجه به حجم بالای مصرف واحدهای صنعتی، مربوط به بخش صنعت است.

به گزارش مرآت، علیرضا اعوانی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: شرکت گاز استان سمنان در راستای اهداف رفع موانع تولید ، تسهیلاتی اعم از تقسیط گاز بها و  مهلت پرداخت برای بدهکاران این حوزه در نظر گرفته است، ولی با توجه به ضرورت پاسخگویی در قبال مراجع بالادستی، پیگیری های مستمر در این خصوص را نیز به صورت جدی دنبال خواهد کرد. 

اعوانی با اشاره به برنامه ریزی برای اقدامات زیربنایی کشوری که از قبل پرداخت گاز بها محقق می شود بیان کرد: بعد از بخش صنعتی ، برخی از ادارات دولتی هم در رده‌های بعدی، بدهی قابل توجهی به شرکت گتز استان سمنان دارند.

وی یکی ازچالش های اساسی این شرکت را وصول مطالبات دانست و گفت: امیدواریم واحدهای صنعتی با برنامه ریزی های لازم و دستگاه‌های دولتی به صورت تهاتری نسبت به پرداخت این مطالبات اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان تاکید کرد: بدیهی است خدمات رسانی بهتر یکی از اهدافی است که با وصول مطالبات محقق خواهد شد.

برخورداری نقاط شهری استان سمنان از گاز طبیعی ۱۰۰ و نقاط روستایی بالای ۹۰ درصد است.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.