دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

یک پرستار کودک در گفتگو با مرآت:

شیر مادر از ابتلای کودکان به سرطان جلوگیری می کند/ مصرف 6 ماه شیر مادر الزامیست

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
حسینیان با اشاره به اینکه کودکانی که از شیر مادر استفاده می کنند از ابتلا به بیماری سرطان دور خواهند بود، گفت: کودکانی که شیر مادر مصرف میکنند از ابتلای به چاقی و انوع بیماری های قلبی به دور خواهند بود.

فهیمه حسینیان پرستار بیمارستان حکمت ساری در گفتگو با خبرنگار مرآت به مناسب روز جهانی شیر مادر، گفت: شیر مادر از اهمیت بالای برای سلامتی کودک برخوردار است و ارزان ترین و در دسترس ترین شیر موجود برای نوزادان می تواند باشد.

حسینیان با اشاره به برخورداری ویتامین های مختلف و موجود در شیر مادر، بیان کرد: شیر مادر داری انواع ویتامین های وچربی های و آنتی بادی ها است که باعث افزایش سیستم دفاعی کودک می شود که از ورود انواع بیماری های عفونی و ویروسی جلوگیری به عمل می آورد. 

این پرستار کودکان  با بیان اینکه کودکانی که تا شش ماهگی از شیر مادر استفاده کرده اند از استعداد بیشتری برخوردار خواهند بود، تصریح کرد: این کودکان بجز اینکه از استعداد خوبی برخوردار خواهند شد از امنیت و آرامش روحی بیشتری هم برخوردار خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه کودکانی که از شیر مادر استفاده می کنند از ابتلا به بیماری سرطان دور خواهند بود، عنوان کرد: کودکانی که شیر مادر مصرف میکنند از ابتلای به چاقی به دور هستند و  در این کودکان ابتلای به بیماری های قلبی کمتر دیده می شود.

حسینیان با بیان اینکه یک مادر هیچ چیز بجز سلامتی فرزندش برایش مهم نیست، تشریح کرد: اهمیتی که فرزند برای مادر دارد و با توجه به اهمیت شیر مادر برای کودکان من به همه مادران توصیه میکنم که که حداقل تا شیش ماه اول فقط فرزند را با شیر مادر تغدیه شود.

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.