شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

تیم پویانمایی حاضر در سومین رویداد استارتاپی کشور:

شکست هیمنه دشمن درفضای مجازی هدف ماست/ حضور در رقابت ها فرصتی سازنده است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تیم پویانمایی حاضر در سومین رویداد استارتاپی کشور از استان سمنان، هدف نهایی خود را از شرکت در این رویداد اثر گذاری در جامعه از طریق تولید محتوای فاخر و شکست هیمنه دشمن در فضای مجازی می داند.

به گزارش خبرنگار مرآت؛ ساعات پایانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج درحال طی شدن است و تیم ها به شدت درحال تکمیل تولیدات خود هستند.

بر اساس آمار ارائه شده، ۴۸ تیم حاضر در رقابت در حال تولید انیمیشن، ۳۰ تیم در حال تولید نرم افزار ویژه تلفن همراه و ۲۹ تیم نیز در حال تولید بازی ویژه تلفن همراه هستند.

زهرا مظاهری یکی از شرکت کنندگان این رویداد از شهرستان سمنان است که در گروه پویا نمایی در این رویداد شرکت کرده است.

مظاهری که دانشجوی رشته ی انیمیشن است در زمینه حوزه های موشن گرافیک و انیمیشن فعالیت می کند،سطح گروهها را خوب ارزیابی می کند و تعامل و ارتباط گروه ها با یکدیگر را موجب رشد و توسعه انها می داند.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

به گفته این تولید کننده محتوا تقسیم کار و اتحاد بین اعضای تیم از نقاط قوت و بسیار مهم این قبیل رویداد ها است و موجب می شود زمینه افزایش همدلی و ایجاد ایده های خلاقانه در بین گروهها پررنگ تر شود.

این افسر جوان جنگ نرم ادامه داد: در تلاش هستیم تا از طریق سناریویی که قصد داریم پیاده سازی کنیم بتواند در جامعه اثر گذار باشیم و هیمنه دشمن را در دنیای مجازی بشکنیم.

وی در پایان تصریح کرد: فارغ از نتیجه، حضور در این چنین رقابت هایی می تواند فرصتی سازنده باشد و از کسب تجربه دراین رویداد ها خرسند هستم و از سوی دیگر این رویداد ها فرصتی مغتنم برای تیم های برتر است تا  از ایده های آنها برای کسب وکارهای  تجاری بهره گیری شود.

انتهای پیام/

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.