دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

کارشناس سیاسی در گفتگو با مرآت مطرح کرد:
شکست زنجیره عملیات روانی دشمن برای فریب اذهان عمومی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
صدقی در خصوص مشارکت نسیتا خوبی که درانتخابات اتفاق افتاده است، گفت: با این مشارکت تمام سعی لیبرال ها و سلطنت طلب ها که تلاش کردند مردم پای صندوق های رای حضور پیدا نکنند با شکست سخت روبرو شد.

ابوالفضل صدقی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار مرآت در خصوص تلاش های زیاد منافقین ولیبرال ها برای ضعیف جلوه دادن انتخابات گفت:پیش بینی می شد که درصد بالایی به علت  نا کار آمدی دولت در انتخابات شرکت نکنند و مشارکت پایین باشد.

صدقی علت اصلی پایین آمدن مشارکت مردمی را نا کارآمدی دولت دانست و عنوان کرد: با توجه به این نارضایتی ها رسانه های بیگانه  مثل سلطنت طلب ها مخالفین و... از هشتگ های مثل #رای_بی_رای استفاده  و انتخابات را تحریم کردند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی تمام تلاش خود را انجام دادند تا انتخابات را ضعیف جلوه دهند، افزود: دشمنان نظام با تمام تلاش های که انجام دادند انتظار داشتند کمتر از 25 درصد از مردم در انتخابات شرکت کنند ولی علی رغم تمامی مشکلات اعم از کرونا، تبلیغات های فراوان، ناکارآمدی دولت و اعتراض های فراوان مردم اما نتیجه این شد که نیمی از مردم در انتخابات شرکت کنند.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم با شرایط حساس کنونی خاطر نشان کرد: دشمنان فکر نمی کردند این درصد از مشارکت مردمی در پای صندوق های رای حضور پیدا کنند و این باعث شد هم کاندید های جبهه انقلاب به پیروزی برسد و هم اینکه دشمنان خیال باطلی که نسبت به میهن ما داشتند از بین برود.

صدقی در خصوص مشارکت نسیتا خوبی که درانتخابات اتفاق افتاده است، تصریح کرد: با این مشارکت تمام سعی لیبرال ها و سلطنت طلب ها که تلاش کردند مردم پای صندوق های رای حضور پیدا نکنند با شکست سخت روبرو شد و به نفع ملت به پایان رسید.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.