شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

نمانیده مردم دامغان:    

شکایت مجلس از حسن روحانی به قوه قضائیه ارجاع شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
علی اکبر علیزاده عضو خانه ملت از تصویب طرح شکایت از رئیس دولت‌های یازدهم و دوازدهم به خاطر اهانت به مردم و منتقدان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مرآت درجلسه  روز گذشته اعضای کمیسیون قضائی به شکایت از حجت الاسلام حسن روحانی به دلیل اهانت به منتقدان ومردم رای مثبت داده شد، تا در قالب آئین نامه داخلی مجلس مورد رسیدگی وگزارش نهایی آن به قوه قضائیه ارسال شود.

علی اکبرعلیزاده برمی نماینده مردم دامغان در گفتگو با خبرنگار مرآت در مورد این شکایت گفت: براساس ماده ۲۳۴ آیین نامه داخلی اگر وزیر یا رئیس جمهور از اجرای قانون استنکاف کنند، نمایندگان با استناد به این موضوع می توانند مسئول مربوطه را بازخواست کنند.

علیزاده در ادامه بیان کرد: پس از وصول درخواست ۳۳ نفر از نمایندگان مبنی بر اعمال ماده ۲۳۴ قانون آئین‌نامه داخلی در خصوص نقض، اجرای ناقص و استنکاف از اجرای اصل یکصد و سی و چهارم (۱۳۴) قانون اساسی و قوانین متعدد دیگر این موضوع با مستندات مربوطه به رای نمایندگان گذاشته و درنهایت با رای اکثریت از حاضران درصحن مجلس به تصویب رسید.

نماینده مردم دامغان در خصوص موضوع رسیدگی به شکایت مردمی از حسن روحانی نیز اظهار کرد:به گزارش حدود 500هزار نفر از مردم  به کمیسیون اصل 90شکایت کرده بودند که این موضوع نیز دردست بررسی است و البته نیاز به مطرح شدن در صحن علنی مجلس را ندارد و کمیسیون اصل 90 این اختیار را دارد که مستقیما این گزارش را به قوه قضاییه ارجاع دهد.

انتهای پیام/ک

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.