دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
شهرداری به افزایش ۲ برابری صندوق های انتخاباتی تهران کمک کند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری همزمان ۴ انتخابات در اردیبهشت گفت: این مساله می تواند منجر به ورود به پیک پنجم کرونا شود باید صندوق های رای گیری حداقل تا ۲ برابر افزایش یابد.

به گزارش مرآت، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شرایط کرونایی در کشور رو به وخامت است و شرایط بستری‌ها نسبت به پیک سال گذشته نیز افزایش بیشتری دارد. گفت: به نظر می‌رسد در اردیبهشت وضعیت قرمز ادامه یابد.

وی با اشاره به اینکه دراین شرایط ۴ انتخابات همزمان با هم برنامه ریزی شده است افزود: این مساله می‌تواند پیک فعلی چهارم کرونا را به موج پنجم طی ۲ ماه آینده تبدیل کند، بنابراین باید برنامه ریزی دقیق‌تری درباره نحوه تبلیغات و رای گیری صورت گیرد.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: در همه کشورها بخصوص کلانشهرها تاکنون ۲ مشکل وجود داشته که نخستین موضوع مربوط به تعداد صندوق‌های انتخاباتی است که امکان ۱۵ درصد افزایش صندوق‌ها وجود دارد و از شهرداری می‌خواهم کمک کند که حداقل صندوق‌های تهران را به دو برابر افزایش دهیم.

هاشمی ابراز داشت: البته این نیاز به نیرو و فعالیت جدی هم دارد شنیده شده که نگرانی‌هایی را برای شهر تهران ایجاد می‌کند.

رئیس شورای شهرتهران با اشاره به اینکه برگزاری ۴ انتخابات به صورت همزمان منجر به فعالیت‌های انتخاباتی گسترده خواهد شد، گفت: که تعداد شوراها در استان تهران که ۵ هزار کاندید وجود دارد اگر ۹۰ درصد آنها هم تایید شود دو جلسه انتخاباتی برگزار کنند در عرض یک هفته ۱۰ هزار جلسه انتخاباتی خواهیم داشت و این باعث می‌شود که جلسات تبدیل به کانون شیوع کرونا می‌شود و لازم است که تمهیدات ویژه ای برقرار شود و امیدوارم جلسات ویژه‌تری برگزار شود.

وی به تجربه خوب الکترونیکی شورایاری‌ها اشاره کرد و افزود: باید استانداری، فرمانداری و شهرداری در کنار هم قرار بگیریم و انتخاباتی را برگزار کنیم که تبدیل به بحران بهداشتی نشود.

منبع: مهر

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.