دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

سرپرست تیم ملی هندبال دختران نوجوان:

شاهرود میزبان هفتمین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال دختران نوجوان شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست تیم ملی هندبال دختران نوجوان گفت: هفتمین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال دختران نوجوان از ۲۸ شهریور جاری به مدت یک هفته در شاهرود برگزار می شود.

به گزارش مرآت، مریم رضاییان در گفت و گو با خبرنگاران گفت: هدف از برگزاری این اردوی تمرینی، اعزام بازیکنان به مسابقات آسیایی قزاقستان در آبان ماه امسال است.

وی با بین اینکه در این مرحله از اردو ۲۳ بازیکن از سراسر کشور حضور دارند، تصریح کرد: ستایش حسینی از شاهرود و فاطمه مهری از گرمسار بازیکنان دعوت شده استان سمنان به اردو هستند.

رضاییان ادامه داد: این دوره از تمرینات تیم ملی هندبال دختران نوجوان زیر نظر «خدیجه قانع» به عنوان سرمربی و با مربیگری «فاطمه محمدخانی» و حضور «ندا اسدی» به عنوان فیزیوتراپ و سرپرستی «مریم رضاییان» برگزار می شود ضمن این که مدیریت فنی تیم نیز بر عهده «غلامعلی اکبری» است.

سرپرست تیم ملی هندبال دختران نوجوان ابراز داشت: مبینا حاج حیدری، شهرزاد نصوحی، سعیده غضنفری و نیایش احمدی از استان اصفهان، لیلا حسینی، حنانه السادات هاشمی و مریم دهقانی فر از استان فارس، فاطمه مهری و ستایش حسینی از استان سمنان، شقایق چراغی و مائده عشاق از استان تهران، نسترن گودرزی و فاطمه جهانبخش از استان قم، الناز یار محمدی توسکی و صبا زنگنه از استان همدان، هستی دوخابی، فاطمه احمدی و سارا رضایی از استان مرکزی، نگار زنده بودی از استان بوشهر،  فاطمه فرومند از استان خراسان شمالی، نگین رحمانی از استان کردستان، اسنا شجاعی از استان کرمان و مریم حسینی از استان کهگیلویه و بویر احمد به این مرحله از اردوی تمرینی دعوت شدند.

به گفته وی، از بین ۲۳ بازیکن دعوت شده ۱۸ نفر به مسابقات آسیایی اعزام می شوند.

وی با اشاره به اینکه تا زمان اعزام به مسابقات آسیایی سه مرحله اردوی تمرینی برگزار خواهد شد، افزود: ۲ مرحله اردو در تهران و در صورت موافقت مسوولان تیم ملی یک مرحله دیگر نیز در شاهرود برگزار می شود.

سرپرست تیم ملی هندبال دختران نوجوان ابراز داشت: در این اردوی تمرینی ۲ مسابقه با تیم هندبال دختران شاهرود و تیم آراد این شهر پیش بینی شده است.

ششمین اردوی تیم ملی هندبال دختران نوجوان با حضور ۲۵ بازیکن از سراسر کشور، هفتم شهریور به مدت یک هفته در شاهرود برگزار شد.

استان سمنان ۲۸۹ هندبالیست سازمان یافته دارد.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.