شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

دادستان سمنان:     

سارقان مسلح طلافروشی در انتظار رای دادگاه کیفری هستند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان گفت: رای نهایی پرونده سرقت از طلافروشی، که با مجروحیت با گلوله و فوت طلافروش همراه بود، از سوی دادگاه کیفری یک سمنان پس از بررسی نهایی اعلام می‌شود.

به گزارش مرآت؛ محمد شریف‌ابراهیمی روز چهارشنبه در خصوص سرانجام رسیدگی به پرونده سرقت مسلحانه طلافروشی سمنان بیان کرد: پرونده سرقت مسلحانه طلا فروشی بازار سمنان اسفند ۹۹ در دادسرا رسیدگی شد.

وی افزود: با تصمیمات و تحقیقات جامع بازپرس پرونده، پرونده سرقت تکمیل و با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد و پس از اعلام نواقص از سوی قاضی، پرونده دوباره بررسی و نواقص رفع شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان ادامه داد: پرونده سرقت اکنون در انتظار صدور رای دادگاه کیفری یک سمنان است.

لازم بذکر است  سرقت طلافروشی سمنان بعدازظهر بیست و هشتم بهمن ۹۹ با حمله ۲ سارق مسلح به یک مغازه طلافروشی در بازار سمنان رخ داد که شلیک سارقان منجر به جراحت طلافروش شد.

مرد طلافروش سمنانی از شامگاه ۲۸ بهمن به دلیل مجروحیت ناشی از شلیک گلوله در حین سرقت مسلحانه، در بیمارستان کوثر سمنان بستری بود و با وجود تلاش کادر درمان، سحرگاه یازدهم اسفند جان باخت. با اقدامات پلیس و تحقیقات تخصصی، سارقان در استان گلستان شناسایی و دستگیر شدند.

دادگاه کیفری یک جایگزین دادگاه کیفری استان است. این دادگاه  از سه قاضی که یکی از آنها رئیس است و دو نفر دیگر مستشار هستند ، تشکیل شده است.

انتهای پیام/

ایرنا

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.