شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 سخنگوی سازمان آتش نشانی اعلام کرد؛   

ریزش چاه در محله درکه/ مصدومیت یک نفر در این حادثه

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سخنگوی سازمان آتش نشانی از حادثه ریزش دیواره یک چاه در محله درکه و مصدومیت یک کارگر خبر داد.

به گزارش مرات، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: ساعت ۹:۱۰ دقیقه صبح امروز یک مورد حادثه چاه در خیابان مفیدی جاده درکه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود.

وی افزود: بلافاصله گروه نجات شماره ۱۶ مستقر در ایستگاه ۶۴ ولنجک به همراه دستگاه هیدرولیک و اکسیژن رسان که مخصوص حوادث داخل چاه است به محل اعزام می‌شوند.

ملکی اظهار کرد: پس از رسیدن آتش نشانان مشاهده می‌کنند در یک ساختمان مسکونی و در طبقه منهای یک؛ یک حلقه چاه ۱۷ الی ۱۸ متری وجود دارد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی عنوان کرد: متأسفانه دو کارگر با تابعیت افغان مشغول کار در این چاه بودند که طبق مشاهدات دیواره یکی از چاه‌های اطراف به دلیل نامشخصی ریزش کرده و مقدار زیادی آب و محتویاتش به داخل این چاه ریخته بود.

وی بیان کرد: یک نفر از کارگران سریعاً خود را از چاه خارج کرده اما کارگر دیگر در انتهای چاه در وضعیت بسیار خطرناکی قرار داشت.

ملکی اظهار کرد: آتش نشانان ایمن سازی را انجام داده؛ وارد چاه شده و پس از مدتی توانستند فرد گرفتار شده را خارج کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد: فرد مورد نظر پس از خروج از چاه توسط آتش نشانان تحویل عوامل اورژانس شد و در ساعت ۱۰:۱۷ دقیقه عملیات به پایان رسید.

وی تاکید کرد: یکی از نکات مهم در حفر چاه رعایت فاصله با چاه‌های مجاور و وضعیت خاک محل است و نباید از کارگران ساده برای حفر چاه استفاده کنیم که به خود و دیگران آسیب نرسانند.

انتهای پیام/
مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.