شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

استاندار سمنان:

روستاها؛ کانون تولید و اشتغال پایدار هستند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سید محمدرضا هاشمی با اشاره به اینکه روستاها؛ کانون تولید و اشتغال پایدار هستند، گفت: رمز موفقیت، تولید ثروت در روستاهاست.

سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت با اشاره به سفر یک روزه به شهرستان گرمسار گفت: سفر به شهرستانها از اولویت های کاری است که از بدو ورود به استان برنامه ریزی شده که سفر امروز به گرمسار سومین سفر شهرستانی است.

وی در ادامه افزود: از ابتدای صبح تاکنون دیدار با امام جمعه گرمسار، بازدید از واحدهای صنعتی و گردشگری و صنایع دستی، دیدار با جانباز 70 درصد انجام شد.

هاشمی با اشاره به اینکه  رمز موفقیت، تولید ثروت در روستاهاست، گفت: اگر بخواهیم روستاییان در آن روستا ماندگار شوند و از حالت خوش نشینی از شهرنشینی ها خارج شود باید تولید ثروت را در سطح روستاها در اولویت کار قرار دهیم.

استاندار سمنان تصریح کرد: 2 واحد صنعتی و صنایع دستی در حوزه نمک و گلیم کارهای خوبی صورت گرفته است.

وی  با اشاره به ادامه سفر خود در این شهرستان افزود: جلسه رفع تولید موانع در گرمسار برگزار می شود که در آنجا تصمیماتی برای مشکلات واحدها گرفته خواهد شد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.