دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان مهدیشهر عنوان کرد؛     
رفع تصرف بیش از 4 هزار مترمربع از اراضی ملی فولاد محله
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
حمیدرضا عبدوس گفت: 4هزار و 364 مترمربع از اراضی ملی در منطقه فولادمحله شهرستان مهدی شهر با حکم دادگستری شهرستان مهدیشهر رفع تصرف شد.

به گزارش مرآت، حمیدرضا عبدوس رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر از خلع ید اراضی ملی در منطقه فولادمحله شهرستان مهدی شهر به مساحت 4364 مترمربع توسط افراد سودجو تصرف شده بود خبر داد و گفت: این رفع تصرف با حکم دادگستری شهرستان مهدیشهر انجام شد.

وی افزود: این رفع تصرف با حکم مقام قضایی و با همکاری نیروی انتظامی فولادمحله، با رعایت موازین شرعی و قانونی، خلع ید گردید.

عبدوس برخورد با زمین‌خواری و رفع تصرف از اراضی ملی را در اولویت برنامه‌های اداره منابع طبیعی دانست و برعزم راسخ دستگاه متبوع خود مبنی بر برخورد قاطع با متصرفین اراضی ملی و دولتی تأکید کرد.

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان مهدیشهر اضافه کرد: منابع طبیعی شهرستان مهدیشهر با توجه به وظایف اصلی و ذاتی خود، حفظ و حراست از اراضی ملی و منابع طبیعی را بر عهده دارد و با متخلفانی که قصد تخریب و کشت در اراضی ملی را داشته باشند، برخورد قانونی می‌شود.

حمیدرضا عبدوس اظهار داشت: دادگاه به عنوان حافظ حقوق عامه و مجری قانون همواره برخورد با زمین‌خواران و متجاوزان به انفال را سرلوحه کار خود قرار داده است.

او در پایان گفت: تعدادی از افراد اقدام به تصرف و تخریب و شخم زدن این مراتع کرده بودند که با تلاش همکاران منابع طبیعی شهرستان مهدیشهر و ورود به موقع دستگاه قضایی، خلع ید و به عرصه ملی بازگشت.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.