شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 امام جمعه مهدیشهر:   

راه برون‌ رفت از مشکلات مدیریت جهادی و انقلابی است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
امام جمعه موقت مهدیشهر گفت: راه برون‌رفت از مشکلات، مدیریت جهادی و انقلابی است تا مشکلات ریشه‌کن ‌شود.

به‌ گزارش مرآت؛ حجت الاسلام علی سقائیان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که در حسینیه المهدی (عج) مهدیشهر برگزار شد، افزود:رهبری امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب نعمتی برای ملت ایران هستند تا رهبرانی جهادی، انقلابی، با قدرت و شجاعت وصف ناپذیر و دارای روحیه الهی داشته باشیم که باید قدر این انسان ها را بدانیم که در غیر اینصورت دچار گرفتاری می‌شویم.

وی با بیان اینکه همه باید برای انقلاب تلاش کنیم و گام برداریم، گفت: تلاش و کوشش برای احیای دین الهی و تلاش برای آسایش و آرامش مردم وظیفه مدیران و مسوولان است. 

سقائیان بیان کرد: بعد از گذشت بیش از چهار دهه از انقلاب همه به ویژه جوانان باید ظرفیت خود را نشان دهند، همانگونه که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم نیز خواسته اند تا در حد توان، خود را مسوول پیشبرد اهداف نظام بدانیم و برای آن تلاش کنیم که این تکلیف همه است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر مجلس شورای اسلامی ، دولت و قوه قضائیه، انقلابی هستند و مردم نیز با صبوری، امید به آینده و نگاه هوشمندانه خود، در انتظار ایجاد تحول عظیم در جامعه هستند.

امام جمعه موقت مهدیشهر به فرارسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو اشاره کرد و گفت: این روز بزرگ، روز کوبیدن استکبار است که با تلاش و بصیرت این قشر، انسان های انقلابی و جهادی بر روی کار آمدند و از افتخارات امروز انقلاب این است که به دیگر کشورهای منطقه صادر شده است.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.