شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس پلیس آگاهی ناجا:

رئیس پلیس آگاهی ناجا در سمنان: استفاده از امکانات هوشمند باعث می‌شود مجرمان همواره احساس ناامنی کنند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به تجهیز پلیس به ابزارهای نوین و هوشمند گفت: استفاده از این امکانات باعث می‌شود مجرمان همواره احساس ناامنی کرده و دست توانمند پلیس را بر سر خود احساس کنند.

به گزارش مرآت، سردار محمد قنبری در گفت‌وگو با خبرنگاران در سمنان اظهار داشت: مجموعه نیروهای انتظامی امروزه مجهز به ابزار و امکانات و تجهیزات نوین در کشف جرم شده‌اند که این مسئله یک موفقیت بسیار بزرگ محسوب می‌شود.

وی افزود: روز به روز دامنه اقدامات با توجه به تجهیز پلیس به ابزار و امکانات نوین و هوشمند در راستای کشف جرم در حال گسترش است و باید گفت اثر این موضوع در افزایش کیفیت کشف جرم به‌خوبی نمایان شده است و زمان وقوع تا کشف جرائم را کاهش داده است و این نوید بسیار خوبی برای مردم و تأمین احساس امنیت در جامعه است.

رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: استفاده از این ابزار و امکانات نوین و هوشمند در حوزه مبارزه با جرم باعث می‌شود مجرمان همواره احساس ناامنی کنند و دست توانمند پلیس را بر سر خود احساس کنند.

سردار قنبری ضمن قدردانی از اقدامات پلیس استان سمنان در زمینه کاهش وقوع و کشف جرم گفت: در حوزه اشراف بر جرائم و مبارزه با جرائم جنایی، خشن و سرقت‌های خرد و کلان، اقدامات خوبی در استان سمنان انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه استان سمنان با همکاری مجموعه دستگاه‌های امنیتی و انتظامی، جرائم خشن و تأثیرگذار ندارد گفت: فاصله زمانی بسیار کوتاهی در استان سمنان از زمان وقوع جرم تا کشف آن وجود دارد که جای تقدیر دارد.

رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: تلاش مجموعه نیروی انتظامی بر کاهش فاصله زمانی وقوع جرم تا کشف آن با جدیت دنبال می‌شود تا اگر جرمی واقع می‌شود در کمترین زمان ممکن شناسایی و مجرمان به مجازات خود برسند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.