دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
رئیسی؛ اولین رئیس قوه که بعد از سی سال وارد تالار بورس شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
اولین حضور رئیس قوه در تالار معاملات بورس در طول 30 سال گذشته بهانه ای شد تا جای خالی مسببان وضع موجود پررنگ تر دیده شود.

به گزارش مرآت،  تالار شیشه ای بورس امروز برای اولین بار در طول 30 سال گذشته میزبان رئیس قوه قضائیه بود.

سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه و نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز با حضور در تالار معاملات بورس با سهامداران دیدار و از نزدیک پای گفت و گوی آنها نشست.

سرمایه داران امروز بورس که از یک سال پیش با دعوت دولتی ها سرمایه خود را وارد این بازار کردند این روزها از عملکرد دولت در هدایت و کنترل بازار سرمایه گله مند هستند چرا که با دعوت دولتی ها سرمایه مردم به سمت بورس هدایت شد اما با رها کردن بازار سرمایه و یا دست کاری در این بازار سرمایه مردم از بین رفت.

عبدالناصر همتی که این روزها در کسوت نامزد ریاست جمهوری در حال تبلغات انتخاباتی است، خود به عنوان رئیس وقت بانک مرکزی در کشاندن مردم به بازار بورس نقش بی بدیلی داشت.

وی که امروز به اذعان بسیاری از سرمایه گذاری در بورس مسبب وضع فعلی بازار سرمایه است در فروردین سال 99 با دعوت مردم به بورس گفته بود دو وزارت اقتصاد و رفاه خواهان افزایش عرضه‌های اولیه هستند و هر اقدامی برای رونق بورس خواهند کرد.

این وعده همتی به مردم از طریق رسانه ملی بهانه ای شد که مردم سرمایه های خود را به سمت بورس سرازیر کرده اما در ادامه راه بدون پشتیان رها شوند. به طوری که در طول یک سال گذشته نه تنها همتی بلکه هیچ مقام مسئول دولتی برای تضمین دادن به مردم به بازگشت سرمایه های از دست رفته راهشان را به سمت تالار شیشه ای بورس کج نکردند.

رئیسی اما امروز با حضور در تالار معاملات بورس تهران به جایگاه مهم بورس در اقتصاد ملی اشاره کرد و اظهار داشت: با مدیریت صحیح و برنامه ریزی صورت گرفته، ریشه مشکلات شناسایی و راهکارهای برون رفت از بحران موجود با استفاده از ساز و کارهای تخصصی ارایه می شود.

وی این نوید را داد که با همت و همکاری همه اهالی بازار سرمایه، موضوعات حل شده و اعتماد به بازارسرمایه باز خواهد گشت.

اگرچه شاید پول بر باد رفته مردم که نتیجه عملکرد تیم اقتصادی دولت بود به دست سرمایه گذاران بورسی برنگردد اما این حضور نشان می دهد که مردم بدون پشتوانه در هیچ بخشی از کشور رها نشده و بخش های مختلف کشور موظف به حمایت و پشتیبانی از مردم هستند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.