شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

دستگیری ۶۳۴ سارق و مالخر در « رعد۵۲»/ افزایش ۲/۷ درصدی کشف سرقت

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده انتظامی پایتخت از اجرای پنجاه و دومین مرحله از طرح رعد و دستگیری ۶۳۴ سارق خبر داد.

به گزارش مرآت، سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ در حاشیه پنجاه و دومین مرحله از طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش همکارانم در مجموعه پلیس پیشگیری و سر کلانتری‌ها ۶۳۴ نفر از سارقان که بالغ بر هزار ۸۹۷ فقره سرقت ‌را انجام داده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی پایتخت اموال سرقتی کشف شده در این طرح را شامل ۱۴۴ دستگاه خودرو و موتورسیکلت عنوان و تصریح کرد: در این مرحله ۷۹۹ پرونده سرقت بسته شد و ۳۲ باند متشکل از بیش از سه نفر شناسایی و منهدم و ۲۶ محکوم متواری نیز شناسایی و دستگیر شدند.

سردار رحیمی ارزش ریالی اموال مکشوفه مسروقه را ۱۶میلیارد تومان برآورد کرد و افزود:در این طرح ۲۴ درصد از سارقان لوازم خودرو، ۱۳درصد سارق قاپ زن، ۴درصد مالخر، ۴ درصد سارقان منزل و ۵۵ درصد سارق سایر سرقت‌ها شناسایی و دستگیر شدند و تا این لحظه به هزار فقره سرقت اعتراف کرده اند.

سردار رحیمی ادامه داد: ۴ قبضه سلاح جنگی و ۵۰ قبضه سلاح سرد و نامتعارف کشف و ۶۹ پاتوق سارقان منهدم شد همچنین ۱۱ مرکز مالخران، ۱۱ پاتوق اراذل و اوباش، ۷۵ پاتوق خرده فروشان و ۲۲ نفر اراذل سطح دار دستگیر و ۴۵ کیلو مواد کشف و ۲۷۵ خرده فروش نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به اینکه در این طرح ۲۸ پرونده کالای قاچاق تشکیل و بالغ بر ۵۰۰ دستگاه ماینر از مزارع در جنوب تهران کشف شد خاطرنشان کرد: امسال ۲ درصد در سرقت‌های خرد و همچنین ۲.۷ درصد در کشف سرقت‌ها با افزایش آمار مواجه بوده ایم.

انتهای پیام/

فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.