دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل پست استان سمنان:    
درآمد پست استان سمنان رو به پیشرفت است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
حمیدرضا آقاجانی با بیان اینکه درآمد پست همواره رو به جلو , در حال حرکت است گفت: درآمد پست استان سمنان نیز رو به پیشرفت است.

به گزارش مرآت، حمیدرضا آقاجانی مدیرکل پست این استان در جلسه شورای اداری پست با بیان اینکه درآمد پست همواره رو به جلو در حال حرکت است گفت: درآمد پست استان سمنان 12 درصد از پست کشور عقب تر است ولی خوشبختانه با این حال نیز این مهم رو به پیشرفت است.

وی با بیان اینکه برای افزایش درآمد پست استان سمنان باید تلاش بیشتری شود افزود: خوشبختانه با ورود به حوزه دانشگاه ها در حال افزایش درآمد پست هستیم که این مهم تلاش و همت روسای ادارات شهرستان ها را می طلبد که با ورود به دانشگاه ها در افزایش درآمد پست همکاری لازم را داشته باشند.

آقاجانی با بیان اینکه لازم است از پیش بینی های انجام شده بگذریم و تلاش ها را افزایش دهیم تصریح کرد: نباید به هیچ عنوان درآمدهای غیر واقعی در آمارها نمایش داده شود که این کار مشکلات زیادی را به همراه دارد.

مدیرکل پست استان سمنان در ادامه جلسه با بیان اینکه محصولات دیجی کالا باید تعیین و تکلیف شوند و حذف آنها از سیستم باید به مرکز استان اعلام شود بیان کرد: احراز هویت در مرسولات اهمیت ویژه ای دارد که باید به متصدیان ابلاغ شود.

وی خطاب به روسای شهرستان ها با بیان اینکه بازدید از دفاتر پیشخوان باید هرماه صورت بپذیرد تصریح کرد: گزارش بازدیدها و جلسات باید در نیمه اول هر ماه برای جمع بندی به مراکز استان ارسال شود.

آقاجانی با بیان اینکه کم کاری در سرویس پست ویِژه به هیچ وجه قابل قبول نیست افزود: مرسولات باید همان روز تعیین و تکلیف گردند تا مشکلی به همراه نداشته باشد.

مدیرکل پست استان سمنان با بیان اینکه باید برای افزایش کیفیت سرویس ها و خدمات رسانی متولی امر معرفی شود بیان کرد: در خصوص اجاره فضا و مالیات بر ارزش افزوده استعلام های لازم از مرکز به عمل بیاید و در صورت لزوم با همکاری واحد حقوقی الحاقیه به قراردادها افزوده شود.

وی تصریح کرد: قرارداد ها باید به روز و نقدی باشد و پرداخت ها نیز همان روز باید صورت بپذیرد و حسابداری نیز در جریان تمام امورات باشد.

آقاجانی در ادامه گفت: شهرستان شاهرود به لحاظ کیفیت و درآمد رتبه قابل قبولی را کسب نموده است که با تایید اعضا 30 درصد از کارکنان مورد تشویق قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه سیستم ام پوز و پی سی یوز همواره باید کنترل شود تا امتیاز کامل گرفته شود تصریح کرد: پیگیری های لازم با نامه رسان ها و دفاتر پیشخوان انجام شود تا نمره منفی کسب نشود.

مدیرکل پست استان سمنان گفت: آموزش مدیران معین استان توسط بازاریابی انجام شود و گزارش کاری خود را پنج شنبه هر هفته به واحد بازاریابی استان ارائه نمایند و مدیران معین نیز جلسات خود را یکشنبه ها در حوزه فنی و چهارشنبه ها در حوزه پشتیبانی پیگیری نمایند.

وی با بیان اینکه در اسرع وقت نسبت به گرفتن تاییدیه مطالبات اعم از اجاره فضا و تبصره ادارات انجام گرفته شود گفت: وصول مطالبات در استان مطلوب نمی باشد و روسای ادارات شهرستان میبایست اهتمام ویژه ای دراین خصوص اقدام و فیش مربوطه را به مرکز استان ارسال نماید.

آقاجانی تصریح کرد: قرارداد های ازدست رفته شهرستان شاهرود قابل قبول نیست و لازم است تلاش در جهت حفظ آنها به عمل بیاید.

مدیرکل پست استان سمنان با بیان اینکه مرسولات غیر صحیح باید تعیین و تکلیف شوند گفت:  لازم است واریز وجوه روزانه باشد و واریز مربوط به کارت سوخت نیز روزانه کنترل گردد.

وی در ادامه ضمن تاکید بر تعیین تکلیف مرسولات یوسیم، همراه اول و ایرانسل ،اشاره ای هم به ابلاغ اعضای کمیته مرسولات کرد و گفت: ابلاغ برای اعضای کمیته مرسولات غیرقابل توزیع در سطح استان انجام و در موعد مقرر کارها انجام پذیرد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.