شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

دادستان مرکز استان سمنان:

دادستانی مرکز استان به موضوع خیابان امام(ره) شهر سمنان ورود کرد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دادستان مرکز استان سمنان گفت: پیگیری های قضایی در مورد موضوع خیابان امام خمینی(ره) شهر سمنان آغاز شد.

به گزارش مرآت، محمد شریف ابراهیمی درباره وضعیت فعلی خیابان امام سمنان گفت: نظر به موضوعات و مشکلات به وجود آمده در خصوص سنگ فرش خیابان امام(ره) سمنان با سازمان بازرسی استان مکاتبه شد تا در خصوص پرونده این خیابان از سازمان های ذیربط از ابتدای تبدیل و تغییر ورود کرده و بررسی کنند آیا ایجاد خیابان مذکور برحسب نظرات و طرح های کارشناسی بوده است یاخیر ؟ و همچنین هزینه های اعلام شده باهزینه های مصرف شده مطابقت دارد یاخیر.

وی ادامه داد: هم چنین در مکاتبه دادستان مرکز استان با سازمان بازرسی استان سمنان آمده است نظر به مصوبه شورای ترافیک مبنی بر عدم بازگشایی خیابان و بازگشایی خودسرانه این خیابان توسط شورای شهر و شهرداری چنانچه اقدام های غیر کارشناسانه و عجولانه موجب تضییع اموال و از بین رفتن وسایل مورد استفاده شده است مراتب مستند اعلام تا پیگیری های قضایی صورت گیرد.
مدعی العموم مرکز استان سمنان ضمن تاکید به سازمان بازرسی مبنی بر بررسی دقیق این پرونده خاطر نشان کرد: به مسئولان شهرستانی متذکر می شود که اقدام های خویش را بر مدار قانون عملیاتی کنند و از هرگونه عمل یا اقدامی که در حیطه اختیارات قانونی آنان نمی باشد پرهیز کنند.

وی افزود: هر اقدامی که خلاف قانون باشد و موجب بی نظمی و تضییع اموال دولتی و عمومی شود قابلیت پی­گیری های قانونی بعدی را دارد و این دادستانی با این موضوعات برخورد قانونی خواهد کرد.

عملیات عمرانی و تغییر کاربری خیابان امام(ره) سمنان به پیاده‌راه سنتی از روزهای ابتدایی سالجاری با همکاری شهرداری و میراث فرهنگی آغاز شد. این خیابان به طول حدود ۵۵۰ متر با اصلاح امکانات زیرساختی آب و فاضلاب و دیگر خدمات، در طراحی جدید به پیاده‌راه تبدیل و ورود خودرو به آن نیز ممنوع شد.

در روزهای اخیر بازگشایی پیاده راه به روی خودروها با دستور مستقیم رئیس شورای اسلامی شهر سمنان واکنش های زیادی را در بین شهروندان به خصوص در فضای مجازی به وجود آورده است.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.