دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

نماینده مردم گرمسار و آرادان در گفتگو با مرآت خبر داد:
خرید 6 هزار رأس دام پرواری توسط شرکت تعاونی عشایر گرمسار/ دستگاه بسته‌بندی و نگهداری خوراک دام عشایر گرمسار تأمین شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده مردم گرمسار و آرادان گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته 6 هزار رأس دام پرواری توسط شرکت تعاونی عشایری گرمسار خریداری شد.

اردشیر مطهری در گفتگو با مرآت یکی از چالش‌های موجود در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان را کمبود تجهیزات دامی در بحث تأمین خوراک دام عشایر عنوان کرد و یادآور شد: یکی از ضرورت‌های کار عشایر تأمین مواد مغذی و خوراک به‌موقع دام بود و از آنجائی که امکان نگهداری این خوراک به مدت طولانی وجود نداشت عشایر حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان درگذشته دچار مشکلاتی بودند.

وی بیان کرد : با پیگیری‌های صورت گرفته در روزهای اخیر رئیس سازمان عشایری کشور و معاونان اتحادیه مرکزی سفری به گرمسار داشتند که طی این بازدید دستگاه سیلاژ علوفه به‌منظور تأمین خوراک دام سفارش و تحویل عشایر شد.

مطهری بابیان اینکه این دستگاه کار وکیوم و نگهداری خوراک دام را انجام می‌دهد، افزود : با تأمین این دستگاه دیگر نگرانی بابت چگونگی تأمین خوراک دام وجود نخواهد داشت.

نماینده مردم گرمسار گفت: درگذشته عشایر برای نگهداری خوراک دام دچار مشکل بودند چون امکان نگهداری اغذیه دام به مدت طولانی وجود نداشت اما با تأمین این دستگاه خوراک دام در محل مشخص  تلفیق و توسط دستگاه مخصوص بسته‌بندی و تعبیه می‌شود.

وی همچنین از انعقاد قرارداد ارائه تسهیلات به مبلغ یک میلیارد تومان جهت خرید دام پرواری خبر داد و تصریح کرد‌: با این تسهیلات مجوز خرید حدود 6 هزار رأس دام صادرشده و مصوب شد که شرکت تعاونی عشایر گرمسار برای خرید آن اقدام کند.

وی بیان کرد : طی جلسه‌ای مابین مجموعه اتحادیه مرکزی عشایری و شرکت گرم تعاونی گرمسار اوراق ضمانتی مالی به مبلغ یک میلیارد تومان تحویل هیئت‌مدیره شرکت تعاونی گرمسار و آرادان شد و مقرر شد یک روز پس از تشکیل جلسه نسبت به خرید گوسفند پرواری اقدام شود که با این اقدام بخشی از مایحتاج مردم در بخش گوشت و لبنیات تأمین می‌شود.

انتهای پیام/م

دیدگاه ها

باتشکر فروان از لطف عنایت ویژه شما نماینده محترم زحمت کش گرمسار

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.