شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مسئول بسیج سازندگی کشور در گفتگو با خبرنگاران در سمنان:

جهادگران در خط مقدم مبارزه با کرونا بودند/بسیج سازندگی خط شکن فقر و محرومیت

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سردار محمد زهرایی مسئول بسیج سازندگی کشور در خصوص خط شکنی جهادگران در ایام کرونا گفت: جهادگران با تلاش شبانه روزی در ایام کرونا به جهانیان نشان دادند که در موقع سختی خط شکن و بنبست شکن هستند و ایثار گرانه و جهادی رو به جلو حرکت می کنند.

به گزارش خبرنگار مرآت، سردار محمد زهرایی مسئول بسیج سازندگی کشور در حاشیه گردهمایی مسئولان بسیج سازندگی استان سمنان در جمع خبرنگاران با اشاره به خلق حماسه ملت ایران در ۲۸ خردادماه گفت: ان شاءالله دولت اسلامی و مردمی را داشته باشیم و امیدواریم بسیج سازندگی و گروه های جهادی دست به دست دولت بتواند مشکلات مردم را سامان دهد.

زهرایی در خصوص نقشه راه بسیج سازندگی عنوان کرد: در راستای سند اعتلا بسیج یکی از ماموریت های محوله توانمند سازی رهبران اجتماعی وجهادگران در جنگ با فقر و محرومیت است.

مسئول بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه ما به جهادگران و تسهیل گرانی نیاز داریم که بتوانند حلقه میانی بین سیاسیت های نظام ومردم شوند، اظهار کرد: به صورت تخصصی و کار آمد مردم به مشارکت می آیند.

وی با اشاره به خدمات تخصصی بسیج سازندگی تصریح کرد: با برگزاری دوره های تخصصی برای جهادگران و تسهیل کنندگان می توان خدمات تخصصی به مردم داد.

وی همچنین تصریح کرد: استان سمنان در پروژه های محرومیت زدایی و ماموریت های بسیج سازندگی و هم در برگزاری دوره های تخصصی بسیار کارآمد است.

زهرایی با اشاره به کمیته خدمت رسانی در ایام کرونا اظهار کرد: از اول شروع این ویروس با تولید ماسک در کشور و ضد عفونی کردن معابر و غربالگری ها فعالیت های زیادی را انجام دادند وهم اکنون هم به صورت تخصصی به کمک پزشکان می روند.

مسئول بسیج سازندگی در خصوص فعالیت گروه های جهادی در بخش کمک های مومنانه خاطر نشان کرد: در کمک های مومنانه به نیازمندی که بر اثر ویروس کرونا دچار مشکلاتی معیشتی شدند از بسته های معیشتی تا تجهیزات پزشکی وخدمت رسانی به آنها توسط جهادگران صورت گرفته است.

وی در خصوص خط شکنی جهادگران در ایام کرونا بیان کرد: جهادگران با تلاش شبانه روزی در ایام کرونا به جهانیان نشان دادند که در موقع سختی خط شکن و بنبست شکن هستند و ایثار گرانه و جهادی رو به جلو حرکت می کنند.

 

انتهای پیام/

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.