شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

تیم بسکتبال زیر ۱۸ سال سمنان به جمع ۱۶ تیم برتر کشور راه یافت

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تیم بسکتبال زیر ۱۸ سال سمنان با پیروزی مقابل قم به جمع ۱۶ تیم برتر کشور راه یافت و به دور بعدی مسابقات صعود کرد.

به گزارش مرآت، سرمربی بسکتبال زیر ۱۸ سال سمنان در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه تیم سمنان در دیدار پایانی مقابل قم یک بازی منسجم و حساب شده به نمایش گذاشت، افزود: سمنان در این دیدار با نتیجه ۶۱ بر ۴۹ به برتری دست یافت. 

سجاد دایمی مقدم با اشاره به اینکه مسابقات بسکتبال زیر ۱۸ سال کشور با حضور ۲۴ تیم در مناطق مختلف کشور برگزار می شود که شاهرود در مرحله منطقه ای میزبان مسابقات بین تیم های استان های البرز، قم و سمنان بود، اظهار کرد: از این گروه تیم های سمنان و البرز به مرحله بعدی راه یافت که با حضور ۱۶ تیم برتر کشور برگزار خواهد شد. 

دایمی مقدم افزود: در ترکیب تیم استان سمنان  ۹ بازیکن از شاهرود، سه بازیکن از گرمسار و یک بسکتبالیست از سمنان حضور داشتند. 

اردوی آمادگی و گزینش تیم ملی بسکتبال نوجوانان کشور نیز با حضور ۲۸ بازیکن از ۶ استان، اردیبهشت در شاهرود برگزار شد.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.