دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر کل مدیریت بحران استان سمنان در گفتگو با مرآت مطرح کرد؛
تمام محور های اصلی استان بازگشایی شده اند/آماده باش کامل دستگاه های مربوطه
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
ایرج رئیسیان مدیر کل مدیریت بحران استان سمنان در خصوص انسداد راه ها گفت: به علت جاری شدن روان آب ها در مسیر مدت کوتاهی انسداد جاده ها را داشته ایم که توسط عوامل راهداری بازگشایی شده است.

ایرج رئیسیان مدیر کل مدیریت بحران استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت گفت: با توجه به پیش بینی ادامه بارش ها تا پایان هفته از سوی سازمان هواشناسی  کشور، تمام دستگا ه های استان در آماده باش کامل قرار دارند.

مدیرکل مدیریت بحران استان  با بیان اینکه بیشترین میزان بارش در حوزه شرق استان به خصوص شهرستان میامی بوده است، در خصوص میزان خسارت های ناشی از باران در این شهرستان اظهار داشت: با توجه به اینکه نوع بارش باران در شهرستان میامی رگباری بوده است این عامل با به جریان افتادن سیلاب باعث انسداد مسیر های روستایی شده است.

وی در خصوص آسیب های سیل به اراضی کشاورزی خاطر نشان کرد: این سیلاب ها به زمین و محصولات کشاورزی آسیب های جدی را وارد نموده است که دستگاه های اجرایی برای برسی دقیق تر در محل حضور پیدا کرده اند و در حال برآورد خسارت های ناشی از سیلاب هستند.

رئیسیان با اشاره به مسدود شدن راه های روستایی افزود: تمامی محور های روستای تا 2 بامداد بازگشایی شد و تعدادی از روستا ها هم که قطعی  برق در آن رخ داده بود، بلافاصله با حضور عوامل اداره برق در کمترین زمان ممکن وصل شد.

مدیر کل مدیریت بحران استان سمنان در خصوص  وضعیت انسداد راه های اصلی ازجمله مسیر تهران-مشهد عنوان کرد: در برخی مقاطع جاده به صورت موضعی به علت جاری شدن روان آب ها بر سطح جاده مسدود شدن راه ها ایجاد شد که با حضور عوامل راه داری و همکاری پلیس راهور استان این محور ها در کوتاه ترین زمان ممکن بازگشایی شد.

رئیسیان در خصوص بیشترین میزان بارش در استان اظهار کرد: بیشترین میزان بارش را روستای تاش با 58 میلی متر بارش به خود اختصاص داده است، که خوشبختانه هیچ خسارتی به این روستا وارد نشده است.

وی در مورد روان آب ها در شهر سمنان بیان کرد: متاسفانه در پی بارش باران در شهر سمنان جاری شدن رون آب ها را داشته ایم ولی میزان آن به حدی نبوده است که خسارتی را وارد نماید.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.