شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان سمنان:

تعزیرات حکومتی استان سمنان متخلفان را ۳۲۰ میلیارد ریال جریمه کرد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان سمنان گفت: محکومان متخلف در بخش‌های مختلف مانند کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت و درمان از ابتدای فروردین ۱۴۰۰ تا پایان شهریور ۳۲۰ میلیارد و ۴۵۱ میلیون و ۹۵۹ هزار ریال جریمه شدند.

به گزارش مرآت، رضا محمدی، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان سمنان  روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: چهار هزار و ۳۵۶ فقره پرونده در زمینه تخلفات مربوط به بخش‌های مختلف مانند کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت و درمان از ابتدای فروردین تا پایان شهریور امسال در تعزیرات حکومتی استان سمنان تشکیل شد.

وی ادامه داد: اداره کل تعزیرات حکومتی استان سمنان با توجه به گزارش‌های دستگاه‌های نظارتی، شکایت‌های ثبت شده و طی بازرسی و شناسایی واحدهای متخلف در گشت مشترک پرونده تخلف تشکیل داده است.

وی اضافه کرد: بیشترین تخلف ثبت شده در شعبه‌های تعزیرات حکومتی استان سمنان و شهرستان‌ها در نیمه نخست امسال مربوط عدم درج قیمت بود.

محمدی تصریح کرد: یک‌هزار و ۱۵۷ فقره از پرونده‌های تشکیل شده در شعبه‌های تعزیرات حکومتی استان سمنان و شهرستان‌ها در ۶ ماه نخست امسال مربوط به عدم درج قیمت بود.

وی یادآور شد: کمترین تخلف ثبت شده در شعبه‌های تعزیرات حکومتی استان سمنان و شهرستان‌ها از ابتدای فروردین تا پایان شهریور امسال مربوط به عدم رعایت دستورالعمل بهداشتی ماده ۱۷ قانون تعزیرات با ۶۴ فقره پرونده بود.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان سمنان گفت: شهروندان استان می توانند شکایات و گزارشات خود را از تخلفاتی مانند گرانفروشی، کم فروشی ، عدم درج قیمت ، عدم صدور صورتحساب ، و عرضه و فروش کالای قاچاق، را با تماس با سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی استان برای رسیدگی گزارش کنند.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.