دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان:
تعداد مددجویان استان با توجه به شرایط کرونایی 2 برابر شد/ ماموران جمع آوری صدقه در استان گرفتار کرونا شدند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
محسن مسعودیان راد گفت: از سال گذشته تا کنون 196 هزار بسته معیشتی در استان سمنان توزیع شده است و متاسفانه آمار تحت پوششی های ما در این ایام به دلیل بیماری کرونا 2 برابر شده است.

به گزارش خبرنگار مرآت، محسن مسعودیان راد مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان سمنان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از دستاورد های بزرگ کمیته امداد استان سمنان شکستن فقر است، گفت: با ورود خانواده ها به عرصه کار و تحصیل، میزان فقر در سطح کشور کاهش پیدا کرد.

مسعودیان راد با توجه به طرح توانمند سازی محرومان افزود: برای تمامی خانواده های ایتام ومحرومین کد بورسی تعریف شده است که مبالغ قابل توجهی از 2میلیون تا 4 میلیون تومان می باشد که می توانند ارز اولیه تهیه کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان سمنان در خصوص طرح معین استان سیستان بلوچستان اضافه کرد: در این طرح کوچک ترین استان به کمک بزرگ ترین استان فقیر کشور می رویم که در این طرح از منابع جدا گانه ای استفاده خواهد شد.

مسعودیان راد با توجه به اهمیت اشتغال در استان بیان کرد: 3 هزار و 500 فرصت شغلی برای افراد تحت پوشش این سازمان ایجاد شده است ویک هزار و 300 فرصت شغلی ویژه بانوان سرپرست خانوار داشته ایم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان در خصوص اعتبارات یکساله این اداره اشاره کرد: برای اولین بار است که اعتبار اشتغال ما در استان صفر می شود که تقریبا 100 درصد اعتبارات این بخش جذب شده است.

وی افزود: در بخش تحقق برنامه های یکساله 200 درصد تحقق برنامه در بخش های دانش بنیان را داشته ایم که با بزرگ ترین استان های کشور در حال رقابت هستیم.

مسعودیان راد در خصوص برنامه های جشن نیکو کاری که از 13 اسفند ماه شروع خواهد شد، اشاره کرد: در این ایام با توجه به وجود ویروس منحوس کرونا برنامه های این سازمان به صورت مجازی است و در روز چهارشنبه در بستر فضای مجازی زنگ نیکو کاری مدارس به صدا در خواهد آمد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان با توجه به پیش رو بودن جشن نیکوکاری گفت: 14 میلیارد و 200 میلیون تومان قبل از شروع جشن نیکوکاری توسط خیرین جمع آوری شد که 148 درصد از برنامه ها تا امروز محقق شده است که تا پایان این جشن رشد چشم گیری خواهد داشت.

وی با توجه به مشکلات معیشتی مردم تشریح کرد: از سال گذشته تا کنون 196 هزار بسته معیشتی در استان سمنان توزیع شد و متاسفانه آمار تحت پوششی های ما در این ایام به دلیل بیماری کرونا 2 برابر شده است.

مسعودیان راد در خصوص جمع آوری صدقه در استان گفت: به خاطر مبتلا شدن تمامی ماموران جمع آوری صدقه با توجه به رعایت کردن تمامی پروتکل های بهداشت به بیماری کرونا جمع آوری صدقه از صندوق هارا متوقف کرده ایم .

 

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.