دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
برگزاری کمپین «هلال نان» برای حمایت از کودکان کار در ماه رمضان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
انجمن حمایت از کودکان کار به منظور کمک به این کودکان در ماه مبارک رمضان، کمپین «هلال نان» را راه اندازی کرد.

به گزارش مرآت، انجمن حمایت از کودکان کار به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، کمپین «هِلالِ نان» را برگزار کرده است. این انجمن در طول سال با برگزاری رویدادها و کمپین‌های مختلف، سعی در بهبود نسبی زندگی و کاهش آسیب‌های اجتماعی به کودکان کار دارد.

«نان‌آورِ سفره‌های کودکان کار باشیم» شعار اصلی این کمپین است و علاقه‌مندان به حضور در این کمپین می‌توانند با حمایت حداقل ۵۰۰۰ تومان، برابر با یک قرص نان، به این کمپین اجتماعی بپیوندند.

شماره حساب ۰۲۰۲۸۹۶۳۶۶۰۰۱ و شماره کارت ۶۳۶۲۱۴۷۰۱۰۰۰۳۸۷۷ به نام انجمن حمایت از کودکان کار، راه‌های ارتباطی برای حضور در این کمپین است.

انجمن حمایت از کودکان کار به عنوان نهادی داوطلبانه از سال ۸۱ تاکنون در مراکز خود، به بیش از ۱۲ هزار کودک کار، کودک آسیب‌دیده و در معرض آسیب، خدمات آموزشی و حمایتی ارائه کرده است.

همچنین در راستای رشد همه جانبه کودکان، این انجمن در حال حاضر ۱۱۱۴ کودک را در چهار مرکز خود در تهران و یک مرکز در شهرستان بم، زیر پوشش حمایتی قرار داده است.

منبع: مهر

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.