شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

از سوی سازمان فضای مجازی بسیج صورت می گیرد؛

برگزاری رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در اواسط آبان ماه

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مرحله استانی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مرآت، رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در 3 بخش بازی تلفن همراه، نرم افزار تلفن همراه و پویانمایی در آبان ماه سال جاری با حضور تیم های مختلف از سطح استان برگزار خواهد شد.

منصور شوقانی، جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد استان سمنان در گفت و گو با خبرنگار مرآت با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر فعالیت موثر در فضای مجازی گفت: عرصه مهم فضای مجازی باید مدیریت شود و فعالان این مسیر هم باید مورد حمایت قرار گیرند و هم راهبری این فضای مهم با نگرش سبک زندگی ایرانی اسلامی صورت گیرد.

شوقانی با بیان اینکه نمی توان سبک زندگی ایرانی اسلامی را فقط در زندگی حقیقی دنبال کرد افزود: مدیریت کردن، الگو گرفتن، تقویت اعتقادات و باور های نظام و انقلاب باید در فضای مجازی دنبال شود زیرا به گفته مقام معظم رهبری این ولنگاری فضای مجازی باید با جدیت مدیریت شود.

جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد استان سمنان با اشاره به فعالیت های بسیج در فضای مجازی تصریح کرد: بسیج برای مدیریت این شرایط چند سالی ست بر فضای مجازی تمرکز جدی پیدا کرده است تا کمکی باشد که همه فعالان این عرصه بتوانند در مسیر درستی قرار بگیرند و با تاکید بر معیار سبک زندگی اسلامی نتایج خوبی را برای کسب دستاورد های هرچه بهتر نظام و انقلاب کسب کنند.

وی با اشاره به برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج عنوان کرد: در راستای حضور موثر در این عرصه مهم سازمان فضای مجازی بسیج رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج را از 12 آبان لغایت 14 آبان ماه سال جاری بصورت مترکز زمانی در تمام کشور برگزار خواهد کرد.

شوقانی با بیان اینکه فعالان فضای مجازی استان سمنان نیز می توانند در این رویداد نقش آفرینی داشته باشند تاکید کرد: این رویداد در 3 بخش بازی تلفن همراه، نرم افزار تلفن همراه و پویانمایی شامل «موشن گرافیک- کمیک موشن- کات اوت دو بعدی- استاپ موشن» برگزار خواهد شد.

  جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد استان سمنان ادامه داد: میزبان این رویداد سازمان فضای مجازی بسیج خواهد بود اما تمام افراد وفعالان عرصه رسانه می توانند در قالب تیم های 3 تا 5 نفره در این رویداد مهم شرکت کنند و امیدواریم با حمایت های همه جانبه مسئولین استانی منتخبین این رویداد در مسابقات کشوری نیز نتایج بسیار خوبی را کسب کنند.

به گزارش مرآت، علاقه مندان به شرکت در این رویداد تا روز 14 آبان ماه 1400 فرصت دارند با مراجعه به سایت event.bsjmajazi.ir و یا ارتباط با شماره ۰۹۲۲۲۵۵۱۶۹۳ در رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج ثبت نام کنند.

برگزیدگان استانی ضمن دریافت لوح و هدایای نفیس به مرحله کشوری این رویداد بزرگ راه پیدا می کنند.

انتهای پیام/ع

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.