شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    فرماندار شاهرود:

برخی واحدهای مسکن مهر بسطام ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرماندار شاهرود با اشاره به شرایط واگذاری شهرک‌های مسکن مهر به شهرداری در شهرهای این شهرستان، گفت: برخی واحدها در شهر بسطام تا ۷۵ درصد تکمیل شده است.

به گزارش مرآت، ابوطالب جلالی در نشست شورای مسکن شاهرود به میزبانی فرمانداری با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان و شهرداری‌های شهرستان شاهرود پرونده‌های کمیسیون ماده پنج و کارگروه زیربنایی را با قید فوریت جمع بندی و بررسی کنند، تاکید کرد: بی اعتمادی به واسطه عدم تکمیل پروژه‌های مسکن مهر در مردم ایجاد شده است.

وی افزود: اداره کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان و دستگاه‌های خدمات رسان به قید فوریت مشکلات مسکن‌های مهر را برطرف کرده و هرچه سریع‌تر واحدها را به متقاضیان تحویل دهند، افزود: طرح ملی مسکن با تسهیلات قابل توجهی همراه است که در اجرای این طرح دولت مصمم و مجلس نیز حمایت همه جانبه می‌کند و باید دستگاه‌های اجرایی پای کار برای تحقق آن باشند.

فرماندار شاهرود با بیان اینکه مقدمات واگذاری شهرک‌های مسکن مهر به شهرداری هر چه سریع‌تر فراهم شود، ابراز کرد: برخی واحدها در شهر بسطام تا ۷۵ درصد تکمیل شده که می‌توان با تکمیل آن بسیاری از متقاضیان را خانه دار کرد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.