شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

ایجاد «کارزارهای کتاب» در دستور کار کانون پرورش فکری است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرعامل کانون پرورش فکری گفت: این کانون موفق به چاپ و انتشار ۲ هزار و ۴۰۰ کتاب تاکنون شده است.

به گزارش مرآت، مهدی علی‌اکبرزاده در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان که در دفتر امام‌جمعه سمنان برگزار شد، اظهار داشت: یکی از اولویت‌های مهم و مورد توجه کانون پرورش فکری «انتخاب کتاب مناسب» برای کودکان بوده و هست.

وی بیان کرد: کانون پرورش فکری موفق به چاپ و انتشار 2 هزار و 400 کتاب تاکنون شده است و با افتخار باید بگویم برخی از این کتاب‌ها تا 30 بار تجدید چاپ شده است که نشان از علاقه‌مندی و اقبال عمومی مردم به مجموعه کتاب‌ها منتشر شده این کانون است.

مدیرعامل کانون پرورش فکری گسترش وسعت دید کودکان و نوجوانان را از جمله مهم‌ترین عوامل اقبال مردم به کانون پرورش فکری و کتاب‌های منتشر شده در این مجموعه عنوان کرد.

علی اکبرزاده بیان کرد: «ایجاد کارزارهای کتاب» به منظور ترویج فرهنگ مطالعه یکی از مهم‌ترین اقدامات و اولویت‌هایی است که این کانون در دستور کار خود قرار داده است.

وی ایجاد کارزارهای کتاب را مهم‌ترین ابزار تربیتی برای کودکان عنوان کرد و گفت: توجه به محتوای کتاب و توسعه کیفی کتاب‌ها به لحاظ محتوایی و اثرگذاری همواره مورد توجه کانون پرورش فکری بوده است.

مدیرعامل کانون پرورش فکری گفت: پرورش کودکان به عنوان نسل امروز و آینده‌سازان نسل فردای ایران اسلامی یکی از مهم‌ترین اولویت‌های ماست و به همین منظور اقدامات و برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای به‌ویژه در راستای ارتقای سطح کیفی و کمی کتاب‌های این کانون در دستور کار داریم.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.