دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان
افزایش ۲۲ درصدی ارائه خدمات دیالیز در بیمارستان شفا سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان از افزایش ۲۲ درصدی ارائه خدمات دیالیز در بیمارستان شفای سمنان خبرداد.

به گزارش مرآت، سیدمجتبی اکرم مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان گفت: در سال گذشته ۲۳۸۳ بار مراجعه برای بخش دیالیز بیمارستان شفا سمنان ثبت شده که در مقایسه با سال ۹۸ به میزان ۲۲ درصد افزایش داشته است.

او با بیان اینکه تاکنون بیماران کرونایی بسیاری بصورت سرپایی و بستری در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شفا تحت مداوا و درمان قرار گرفته اند افزود: با تلاش مدیریت و کادر درمان بیمارستان شفا خدمت رسانی به بیماران کرونایی موجب توقف و یا کاهش میزان ارائه خدمات به سایر بیماران در دیگر بخش‌های مهم و اصلی این مجموعه نشده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان با اشاره به افزایش تخت‌های دیالیز بیمارستان شفا در ایام پایانی سال ۹۹ اظهار داشت: در حال حاضر با ۶ تخت فعال در دو شیفت صبح و عصر به بیماران دیالیزی از سراسر استان خدمات ارائه می‌شود.

او خاطر نشان کرد تمامی اقدامات مرتبط با رعایت کامل اصول بهداشتی و ایمنی در سطح مراکز درمانی بخصوص بیمارستان شفا برای بیماران و همچنین پرستاران بخش دیالیز انجام شده و جای هیچگونه نگرانی برای انجام دیالیز در این مرکز وجود ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران 

انتهای پیام /

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.