شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

افزایش قیمت نان در شاهرود طی روز‌های اخیر غیرقانونی است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
جلالی گفت: نانوایی‌هایی که خودسرانه قیمت نان را در روز‌های اخیر افزایش دادند باید پاسخگو باشند و به شدت با آنان برخورد می‌شود.

به گزارش مرآت، ابوطالب جلالی فرماندار شاهرود افزایش بهای نان از سوی برخی از نانوایی‌های شهر شاهرود را غیرقانونی دانست و اظهار داشت: با نانوایی‌هایی که به صورت خودسرانه قیمت نان را افزایش دادند به صورت جدی برخورد می‌شود، در این زمینه هیچ توجیهی پذیرفته نیست و فرمانداری در برخورد با این تخلف که با معیشت مردم ارتباط مستقیم دارد جدی وارد عمل می‌شود.

او با اشاره به ورود فرمانداری شاهرود به مساله افزایش غیرقانونی نان در روز‌های اخیر، اضافه کرد: در این راستا صبح امروز سه واحد نانوایی متخلف تعطیل شد.

فرماندار شاهرود با بیان اینکه هرگونه افزایش بهای نان باید از سوی مسوولان مرتبط به صورت کتبی به اتحادیه نانوایان ابلاغ شود، افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر مصوبه‌ای در این زمینه وجود ندارد، مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحد‌های نانوایی، موارد را به فرمانداری شاهرود اطلاع دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.