شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

افزایش تحرک پلیس راهور با نوسازی ناوگان خودرویی

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون اجرایی پلیس راهور انتظامی کشور از افزایش تحرک پلیس راهور با نوسازی ناوگان خودرویی این پلیس خبر داد.

به گزارش مرآت، سرهنگ حسین رمضانی معاون اجرایی پلیس راهور ناجا در ششمین رزمایش ارتقاء توان و تحرک عملیاتی پلیس راهور اظهار داشت: در سال ۱۳۹۸ عمر مفید خودروهای راهور بیش از ۱۰ سال بود که اکنون با پیگیری‌های صورت گرفته عمر ناوگان خودرویی پلیس راهور به کمتر از پنج سال رسیده است؛ همچنین قبلاً هر خودروی پلیس راهور در عمر مفید خود بیش از 700 هزار کیلومتر طی مسیر می‌کرد که اکنون به زیر 400 هزار کیلومتر رسیده است.

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا تصریح کرد: با نوسازی ناوگان خودرویی افزایش تحرک پلیس راهور از ۱۰ به ۲۲ درصد افزایش یافت.

سرهنگ رمضانی گفت: در سال ۱۴۰۰ شاهد دو رویداد بزرگ در نیروی انتظامی هستیم؛ تحول ساختاری و تغییر این نیرو به فرماندهی کل و همچنین فرمان فرماندهی معظم کل قوا در هفته ناجا و توصیه ایشان به همکاری و تعامل پلیس با سایر دستگاه‌ها.

وی با بیان اینکه پلیس راهور در دو سال اخیر در حوزه‌های زیرساختی، تحول سیستمی و افزایش توان تحرک یکی از شاخص‌ترین رده‌های فرماندهی انتظامی کشور در خدمت‌‌گذاری به مردم بود؛ افزود: در سال ۱۴۰۱ نیز باید ارتقای خدمت‌گذاری را به مردم شاهد باشیم.

رمضانی به افزودن تعدادی خودرو به ناوگان پلیس راهور اشاره و خاطرنشان کرد: امروز هم تعدادی خودرو به ناوگان پلیس راهنمایی و رانندگی کشور اضافه شد تا شاهد افزایش توان تحرک پلیس راهور باشیم.

انتهای پیام/

فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.