دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر کل پست استان سمنان عنوان کرد:     
افتتاح خط مستقیم ارسال مرسولات پستی به استان مازندران و بالعکس
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
حمید آقاجانی از افتتاح خط مستقیم ارسال مرسولات پستی به مازندران و بالعکس جهت سرعت و امنیت بیشتر ارسال مرسولات از این طریق خبر داد.

به گزارش مرآت حمید آقاجانی مدیر کل پست استان سمنان دیروز در جمع خبرنگاران در توضیح افتتاح خط مستقیم ارسال مرسولات پستی به استان مازندران گفت: پیش از افتتاح این طرح مرسولات استان مازندران ابتدا به تهران انتقال داده می شد و در واحد تجزیه و مبادلات پردازش و سپس مجدد به استان مازندران بارگیری می شد.

وی در ادامه افزود: با اجرای این طرح از این پس مرسولات پستی پس از قبول از مشتری به صورت مستقیم از استان سمنان به شهرستان های استان مازندران و بالعکس توزیع می شود.

آقاجانی بابیان اینکه هدف از اجرای این طرح سرعت و امنیت  توزیع مرسولات است، تصریح کرد: با راه‌ اندازی این خط پستی، مدت ارسال مرسولات به شهرستان های استان مازندران  به میزان یک روز کاهش می‌یابد و علاوه بر کاهش زمان ارسال، باتوجه به اینکه دیگر نیاز به تخلیه مجدد در تهران نیست، بدون شک آسیب‌ دیدگی مرسولات پستی نیز کمتر از گذشته خواهد بود.

وی با اشاره به این که در روز آغاز اجرای این طرح تنها  150بسته و 20امانت به استان مازندران ارسال شده است،توضیح داد: پیش بینی می شود از این پس حجم مرسولات پستی از این طریق بیشتر شود به دلیل اینکه شهروندان در گذشته از روش های دیگر استفاده می کردند و یقینا از این پس استفاده از این روش  به دلیل سرعت و سهولت بیشتر جایگزین روش های قبلی می شود.

مدیر کل پست استان سمنان در نهایت از ایجاد خطوط بیشتردر آینده نزدیک و ارسال مستقیم بسته‌های پست به استان‌های همجوار خبرداد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.