دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان سمنان در گفتگو با مرآت:
استان سمنان توان مرتفع کردن مطالبات مردمی از تامین اجتماعی را ندارد/پرداخت مطالبات بازنشستگان و افراد تحت پوشش تامین اجتماعی در 1400
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
اخلاقی با اشاره به مطالبه بازنشستگان تامین اجتماعی مبنی بر همسان سازی حقوق گفت: مطالبات و مشکلات بازنشستگان و افراد تحت پوشش تامین اجتماعی پیگیری و در سال 1400 مرتفع خواهد شد.

محمد اخلاقی، مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان سمنان در گفت و گو با خبرنگار مرآت درباره مطالبات بازنشستگان و افراد تحت پوشش تامین اجتماعی گفت: مطالبات و مشکلات مردم عزیز تحت پوشش تامین اجتماعی و بازنشستگان محترم توسط سازمان تامین اجتماعی استان شنیده و بررسی های لازم انجام شده است و نتیجه مطلوب حاصل خواهد شد.

اخلاقی با اشاره به ملی بودن این مطالبات اظهار کرد: درخواست و مطالبات مردم از تامین اجتماعی جایگاه ملی داشته و استان سمنان توان مرتفع کردن آن را ندارد اما به اندازه اختیارات استان پیگیری لازم صورت گرفته است.

مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان سمنان با بیان اینکه مطالبات مردم در سمنان به گوش مسئولین در سازمان تامین اجتماعی کشور رسیده است خاطر نشان کرد: سازمان تامین اجتماعی در استان سمنان با شنیدن مشکلات و مطالبات مردم، بررسی های لازم را انجام داده و اصل مطالبات و نظرات و پیشنهادات کارشناسی را جهت رفع این مشکل به سازمان تامین اجتماعی کشور تقدیم کرده است.

وی افزود: در سطح ملی مطالبات مردمی بررسی شده و با پیگیری های صورت گرفته از طریق دولت و مجلس شورای اسلامی بخشی از مطالبات در سال جاری پرداخت خواهد شد و موضوع همسان سازی حقوق ها نیز در بودجه سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده و امیدواریم این مشکل در سال جدید مرتفع گردد.

اخلاقی با اشاره به پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی تصریح کرد: با وجود مشکلات مختلف و به جهت جبران بخشی از کمبود ها، عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی مانند سایر بخش های کشور در بهمن ماه به مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به حساب بازنشستگان واریز شد.

مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان سمنان ادامه داد: مردم عزیز مطمئن باشند مطالبات و درخواست آنان توسط مسئولین شنیده و بررسی شده و سازمان تامین اجتماعی کشور تمام تلاش خود را جهت رفع این مشکلات و رفاه هرچه بیشتر بازنشستگان انجام خواهد داد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.