شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

در گفتگو مرآت با دبیر دنیایی احسان مطرح شد؛

ارائه بیش از یک میلیارد تومان خدمات به شهرستان مهدیشهر/ توزیع 4 مرحله بسته های کمک معیشتی

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دبیرگروه جهادی دنیای احسان شهرستان مهدیشهر با اشاره به ارزش ریالی خدمات ستاد اجرایی فرمان امام در شهرستان مهدیشهر، گفت: تا به امروز ستاد اجرایی فرمان امام با همکاری گروه های جهادی بیش از یک میلیارد تومان خدمات به شهرستان مهدیشهر ارائه کرده است.

حجت الاسلام ماشاالله معمار زاده دبیر گروه جهادی دنیایی احسان شهرستان مهدیشهر در گفتگو با خبرنگار مرآت، در خصوص فعالیت های گروه ها جهادی در شهرستان مهدیشهر، گفت: گروه های جهادی از ابتدای شروع کرونا با راه اندازی کارگاه های تولید ماسک پارچه ای شروع به کار کرده و بعد از آن نیز با همکاری سپاه ناحیه مهدیشهر کارگاه تولید ماسک طبی را راه اندازی کرده اند.

معمار زاده با بیان اینکه تولید ماسک با پیشرفت خوبی روبرو بوده است، عنوان کرد: ماسک های طبی تولید شده در تمامی مغازه های استان توزیع می شوند و تقریبا ماسک مورد نیاز مدارس را هم فراهم کرده ایم.

دبیر گروه جهادی دنیایی احسان شهرستان مهدیشهر با اشاره به سازماندهی گروه های جهادی از سوی ستاد اجرایی فرمان امام، خاطر نشان کرد: در اوایل شیوع کرونا گروه های جهادی به صورت آتش به اختیار فعالیت می کرده اند اما بعدها ستاد اجرایی فرمان امام این گروه ها را سازماندهی و در روند اجرایی کار به آن ها کمک کرده است.

وی در خصوص فعالیت های ستاد اجرایی فرمان امام، تصریح کرد: در اوایل اقدام این ستاد بسته های بهداشتی در چندین نوبت به گروه های جهادی در سطح شهرستان تحویل داده شده و گروه های جهادی بین افراد نیازمند به این بسته ها تقسیم کرده اند.

معمار زاده با بیان اینکه در کنار بسته های بهداشتی تاکنون 4 مرحله بسته معیشتی نیز تقسیم شده است، تشریح کرد: با توجه با سازمندهی گروه ها بسته های معیشتی که در قالب دنیایی احسان از طرف ستاد اجرایی فرمان امام اهدا شده بود به گروه های جهادی تحویل و گروه ها بین خانواده های نیازمند توزیع کردند.

دبیر گروه جهادی دنیایی احسان شهرستان مهدیشهر با اشاره به  آخرین اقدامات دنیایی احسان در شهرستان مهدیشهر، بیان کرد: با همکاری خوب خیرین بسته های برای دانش آموزان نیازمند در قالب یک کیف به همراه تمامی امکانات لازم برای تحصیل تهیه شده و در اختیار گروه های جهادی قرار گرفته است.

وی از توزیع بسته معیشتی در هفته آینده خبرداد و گفت: در هفته پیش رو با همت ستاد اجرایی فرمان امام و همت خیرین بسته های معیشتی به ارزش ریالی هر بسته 400 هزار تومان تهیه شده و در اختیار گروه های جهادی شهرستان مهدیشهر قرار خواهد گرفت تا بین نیازمندان شهرستان توزیع شود.

معمارزاده با بیان اینکه گروه ها جهادی هر کدام منطقه عملیاتی خاصی را برای خود دارند، تشریح کرد: هر گروه عملیاتی در شهرستان یک محدوده عملیاتی را برای خود دارد که افراد آن منطقه را شناسایی کرده و کمک های لازم را به آن افراد می رساند.

دبیرگروه جهادی دنیای احسان شهرستان مهدیشهر با اشاره به ارزش ریالی خدمات ستاد اجرایی فرمان امام در شهرستان مهدیشهر، عنوان کرد: تا به امروز ستاد اجرایی فرمان امام با همکاری گروه های جهادی بیش از یک میلیارد تومان خدمات به شهرستان مهدیشهر ارائه کرده است.

 

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.