دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
احداث واحد مسکونی خیرساز ویژه کودکان بی‌سرپرست در سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
خیر فعال در حوزه نگهداری کودکان بی‌سرپرست، برای احداث و واگذاری منازل مسکونی ویژه این افراد در استان سمنان اعلام آمادگی کرد.

به گزارش مرآت، منوچهر فخری ظهر امروز در جلسه بررسی و هماهنگی به‌منظور احداث واحد مسکونی خیرساز ویژه کودکان بی‌سرپرست استان سمنان توسط خیر فعال در این حوزه در سالن جلسات ساختمان هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان اظهار کرد: این اقدام، امری خیر و مبارک است و باید از تمام توان و ظرفیت خود برای تحقق آن استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه ساخت سرپناه و احداث واحد مسکونی ویژه کودکان بی‌سرپرست و گام برداشتن در این مسیر، امری ارزشمند، دلی و خداپسندانه است، ادامه داد: می‌توان از ظرفیت انجمن خیرین مسکن‌ساز استان سمنان برای بسترسازی و همچنین تسریع در اقدامات لازم در این خصوص استفاده کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان اضافه کرد: در صورت مساعدت در خصوص تسهیل در تأمین زمین در شهرهای استان، خیر فعال در این حوزه ساخت مسکن ویژه این کودکان را به‌صورت خیرساز در دستور کار قرار می‌دهد.

فخری از مساعدت ویژه و همه‌جانبه مجموعه استانداری و استاندار سمنان از این امر خیر خبر داد و تأکید کرد: برنامه‌ریزی‌ها برای تسریع در اجرایی شدن این امر خداپسندانه و خیر به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

وی ضمن تقدیر از این اقدام خیر و خداپسندانه خیر فعال در این حوزه، بیان کرد: این مهم فرهنگ‌سازی ویژه‌ای در خصوص حمایت از کودکان بی‌سرپرست استان سمنان در آینده به همراه خواهد داشت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه پیگیری‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد تا این اقدام خیر در تمامی شهرهای استان نیز تسری یافته و اجرایی شود، افزود: دستگاه‌های متولی امر در این خصوص با هماهنگی ویژه، از حداکثر ظرفیت و مساعدت خود برای تحقق این امر خیر و خداپسندانه اقدام کنند.

به گزارش فارس؛ در این جلسه خیر فعال در حوزه نگهداری کودکان بی‌سرپرست، برای احداث و واگذاری منازل مسکونی ویژه این افراد اعلام آمادگی کرد.

این طرح در صورت فراهم‌سازی مقدمات اولیه و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی متولی امر، به‌صورت پایلوت در شهرهایی از استان سمنان که ظرفیت‌های اولیه را دارند، در صورت تحقق شرایط لازم، اجرایی خواهد شد.

مقرر شد تا از ظرفیت انجمن خیرین مسکن‌ساز استان سمنان برای تسریع در این اقدام خیر استفاده شود.

این اقدام، حرکتی نوین در این حوزه در استان سمنان است و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اعلام آمادگی کرد تا در چارچوب‌های مشخص‌شده، از این مهم حمایت ویژه داشته باشد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.