شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

اجرای عملیات پروژه آبرسانی به ۵۲ روستای تشنه استان سمنان

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه انجام شده در جهت آبرسانی به روستاهای محروم، افزود: در همین راستا پروژه بزرگ آبرسانی به ۵۲ روستای استان سمنان از روز ۲۷ دی ماه آغاز خواهد شد.

مهدی کاشفی جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت، با بیان اینکه سپاه و بسیج محرومیت‌زدایی را از اولویت به ماموریت برای خود تبدیل کرده اند، گفت: از همه تمام توان و ظرفیت در جهت محرومیت زدایی و خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد.

 کاشفی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه انجام شده فی ما بین قرارگاه مرکزی امام حسن مجتبی(ع)، سازمان بسیج سازندگی کشور و شرکت آب و فاضلاب وزارت نیرو در جهت آبرسانی به روستاهای محروم، افزود: در همین راستا پروژه بزرگ آبرسانی به ۵۲ روستای استان سمنان از روز ۲۷ دی ماه آغاز خواهد شد.

 جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان با بیان اینکه این پروژه با مشارکت قرارگاه امام حسن مجتبی(ع)، بسیج سازندگی و شرکت آب و فاضلاب در استان انجام خواهد شد، تصریح کرد: اعتبار اجرای این پروژه بزرگ ۷۲۰ میلیارد ریال بوده که از محل اعتبارات محرومیت زدایی قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) تامین خواهد شد.

 وی با اشاره به همکاریشرکت |آب و فاضلاب و سپاه پاسداران، تشریح کرد: همکاری شرکت آب و فاضلاب و سپاه تاکنون باعث اجرای پروژه های آبرسانی زیادی در استان بوده و اینبار نیز با همیاری و همکاری از همه توان برای خدمت به مردم این روستاها استفاده خواهیم کرد.

کاشفی با بیان اینکه تمام هدف ما خلاصه در حل مشکلات مردم بخصوص در مناطق محروم و کمتر برخوردار می شود، عنوان کرد: احتزاز پرچم حرکت خالصانه پیشرفت، آزادی و محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی منجر به حرکت رو به جلو و  پیمودن راه پیشرفت در گام دوم انقلاب خواهد شد.

جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان با بیان اینکه امروز سپاه و بسیج دژ مستحکم جریان انقلاب در دفاع اصولی از خط مستضعفان هستند و باید قدر این ظرفیت الهی را دانست و از این ظرفیت ارزشمند در جهت پیشرفت کشور در گام دوم انقلاب به خوبی استفاده کرد، بیان کرد: نهادینه شدن تفکر و کار جهادی راه حل برون رفت از مشکلات و خدمت رسانی به نیازمندان است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.