شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس انجمن سینمای جوانان استان سمنان:

اثر ۲ عکاس استان سمنان به نمایشگاه ملی «ایران من» راه یافت

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس انجمن سینمای جوانان استان سمنان گفت: اثر ۲ عکاس این استان همزمان با سی و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران در نمایشگاه گروهی با عنوان "ایران من" وابسته به آژانس عکس ایران به نمایش در می‌آید.

به گزارش مرآت، سعید خجسته‌فر در گفت و گو با خبرنگاران گفت: دفاتر عکس انجمن سینمای جوانان کشور آثار زیادی را از تولیدات عکاسان خود به آژانس عکس ایران ارسال کردند که پس از بررسی توسط اساتید عکاسی شامل حسن غفاری، مهدی وثوق‌نیا و سعید پوراسماعیلی، اثر سیدعابد میرمعصومی از دفتر انجمن سینمای جوانان سمنان و ایمان اجدانی از دفتر انجمن سینمای جوانان شاهرود برای قرار گرفتن در این نمایشگاه انتخاب شد.

وی با بیان اینکه در مجموع ۵۳ اثر ۵۳ عکاس از سراسر کشور برای نمایش در «ایران من» انتخاب شد افزود: این نمایشگاه همزمان با جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در مجتمع فرهنگی تجاری ایران مال برقرار می‌شود.

رئیس انجمن سینمای جوانان استان سمنان گفت: این عکس‌ها پس از نمایشگاه برای نمایش به دفاتر انجمن سینمای جوانان استان‌های مختلف فرستاده می‌شود.

خجسته‌فر گفت: در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، فیلم"ارغوان" اثر «محمد پهلوان» کارگردان سمنانی نیز حضور دارد.

به گزارش ایرنا، میرمعصومی که با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان نیز در تولید گزارش های تصویری همکاری دارد. اثر راه یافته او به نمایشگاه «ایران من» در گزارش تصویری با عنوان «اجرای موسیقی مقامی دو تارنوازان تربت جام در سمنان» در این خبرگزاری منتشر شده است.

سی‌ و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۰ (۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱) برگزار می‌شود.

این رویداد برای اولین‌بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آکادمی اسکار شناخته و معرفی شد.

جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران  از مهم‌ترین رویدادهای فیلم کوتاه در آسیا شناخته می شود.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.