شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مجازی یا حضوری؟

آخرین وضعیت بازگشت دانشجویان دانشگاه سمنان به کلاس‌های درس

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس دانشگاه سمنان با اشاره به اینکه آموزش حضوری در دانشگاه سمنان آغاز می‌شود، گفت: دانشجویانی که دو دُز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، می‌توانند در کلاس‌های درس شرکت کنند.

به گزارش مرآت، مسعود نصیری زرندی در سیزدهمین نشست ستاد کرونای دانشگاه سمنان که در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد، با اشاره به اینکه آموزش حضوری در دانشگاه‌ها بر اساس دستورهای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، الزامی شده است، بیان کرد که به منظور حفظ سلامت افراد، حضور دانشجویان در کلاس‌های حضوری و مجازی در آینده نزدیک، منوط به ارائه کارت دیجیتال واکسیناسیون است.

وی انجام واکسیناسیون را برای کلیه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی الزامی خواند و گفت: دانشگاهیان می‌توانند از سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کارت واکسیناسیون خود را دریافت کنند.
نصیری زرندی از افرادی که تاکنون به هر دلیلی موفق به دریافت واکسن نشده‌اند خواست تا نسبت به تزریق واکسن در اسرع وقت اقدام کنند.
وی اضافه کرد: تعداد بسیار زیادی از اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه سمنان هر دو دز واکسن را دریافت کرده‌اند و امید است در آینده نزدیک کلیه دانشگاهیان واکسینه شده‌ باشند.
رئیس دانشگاه سمنان بر ضرورت اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف از شروع کلاس‌های حضوری تاکید و بیان کرد: اداره کل روابط عمومی دانشگاه سمنان به عنوان مرجع اصلی اطلاع‌رسانی است و بخش‌های مختلف این دانشگاه باید اطلاعیه‌های خود را با این اداره کل هماهنگ کرده و به اطلاع دانشگاهیان برسانند.
دیگر اعضای این ستاد در ادامه سیزدهمین نشست ستاد کرونای دانشگاه سمنان نظرات خود را درباره چگونگی و شرایط حضور دانشجویان در دانشگاه بیان و در این خصوص به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در پایان نشست مذکور تصویب شد تا حضور فیزیکی دانشجویان در دانشگاه و کلاس‌های درس به صورت تدریجی انجام شود و امتحانات دانشجویان به خصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی به صورت حضوری برگزار شود.
تلاش برای بازگشایی خوابگاه‌های دانشجویی، از سرگیری خدمات اسکان و حمل و نقل دانشجویی، برپایی جلسات حضوری در بخش‌های مختلف دانشگاه و آماده شدن تیمی از مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه برای نظارت دقیق بر رعایت دستور العمل‌های بهداشتی در بخش‌های مختلف از دیگر مصوبه‌های این نشست بود.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.