نظر سنجی

شما چه نمره ای (از 100) به عملکرد ریاست محترم جمهور می دهید؟

ارتباط با ما

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

شنبه 2 ارديبهشت 1396

معرفی استان سمنان

استاندار سمنان:
استاندار سمنان با بیان اینکه رفع مشکلات اقتصادی نیازمند تلاش بیشتر مردم و مسئولان است گفت: برای حل مشکلات کشور وعده نجومی نمی دهیم.
مقدار آب مصرفی برای تولید یک کیلو خیار از زبان معاون وزیر جهاد کشاورزی:
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: در حال حاضر در ایران برای تولید یک کیلو خیار به روش سنتی حدود 600 لیتر آب مصرف می شود که این عدد در کشورهای پیشرفته حدود 4 لیتر است.

اخبار استان سمنان

با درخشش ورزشکاران استان سمنان؛    
تیم ملی هاکی کشورمان بادرخشش ورزشکاران مهدیشهری و مربیگری اسفندیار صفایی از مهدیشهر قهرمان مسابقات جام ملتهای آسیا شد و جوازحضوردر مسابقات جام‌جهانی ۲۰۱۸ آلمان شد.
با برگزاری آیین اختتامیه؛
در آیین اختتامیه نخستین جشنواره سرود استانی نماز با عنوان "ترنم الهی" گروه های برتر سرود، معرفی و تقدیر شدند.
امام جمعه مهدیشهر:   
امام جمعه مهدیشهر به ملاک های انتخاب کاندیدای اصلح از دیدگاه امام خامنه ای اشاره کرد و گفت: عدم نگاه به بیرون و مبارزه بی امان با مفاسد و روحیه اشرافی گری دو ملاک مهمی است که برای انتخاب رئیس جمهور آینده باید مد نظر قرار گیرد.
رئیس اداره میراث فرهنگی شاهرود خبرداد:    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود گفت: 148 اثر تاریخی شهرستان شاهرود در فهرست میراث ملی ثبت و 11 اثر معنوی دیگر هم در فهرست میراث ملی و معنوی کشور ثبت شد.
امام جمعه موقت گرمسار:
امام جمعه موقت گرمسار ضمن توصیه زمینه تبلیغات به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر وروستا، گفت: نباید به مردم وعده ای داد که نمی توان محقق شود.
امام جمعه شاهرود:    
امام جمعه شاهرود با تاکید بر اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات ضامن ثبات سیاسی و استمرار نظام جمهوری اسلامی است.
 معاون بهداشت و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور:   
معاون بهداشت و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور گفت: بیش از 15 هزار نفر در بخش خصوصی حوزه دامپزشکی کشور درحال فعالیت هستند.
امام جمعه موقت سرخه:  
امام جمعه موقت سرخه گفت: کاندیداهای شوراها اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری باید در تبلیغات خود تقوای سیاسی را مراعات کنند و موضع گیری مسئولانه، آگاهانه، عالمانه و از سر دلسوزی داشته باشند.
    
مسئول برگزاری نمایشگاه دستاوردهای هنرستان های فنی و حرفه ای شاهرود گفت: بیش از 1700 دانش آموز شاهرودی در رشته های فنی و حرفه ای و کار و دانش مشغول به تحصیل هستند.
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی سمنان خبرداد:    
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی سمنان از برخورد با مسافربری های شخصی در سطح شهر سمنان خبر داد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:   
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تاکید بر این که تنوع فرهنگی به معنی عدم انسجام فرهنگی نیست، گفت: اگر رقابت ها در مسیری سالم و منطقی صورت پذیردو اخلاق رسانه ای رعایت شود، انسجام فرهنگی نیز حفظ می شود.
طی ۴۸ ساعت گذشته انجام شد؛
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان سمنان از کشف ۳۲ سرقت و دستگیری ۱۹ سارق طی ۴۸ ساعت گذشته در سطح استان خبر داد.