نظر سنجی

شما چه نمره ای (از 100) به عملکرد ریاست محترم جمهور می دهید؟

ارتباط با ما

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

دوشنبه 7 فروردين 1396

معرفی استان سمنان

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس:
دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به عدم موفقیت دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی گفت: قوانین متعددی که در خصوص اشتغال و رونق تولید مصوب شده است در مجلس و هیات دولت جدی گرفته شود.
مسئول غرفه های فرهنگی اجتماعی استان سمنان خبرداد:    
مسئول غرفه های فرهنگی اجتماعی استان سمنان گفت: 4 ایستگاه اجتماعی- فرهنگی در استان برپا شده است که به مسافران نوروزی خدمات متنوعی را ارائه می دهد.

اخبار استان سمنان

هف سمنان 2 - شهرداری تبریز 1
تیم فوتبال هف سمنان در سومین دیدار از مرحله پایانی مسابقات لیگ دسته دو فوتبال کشور، شهرداری تبریز را باشکست بدرقه کرد.
خبر خوش در راه است؛
اتفاقاتی خوش برای مزار شهدای گمنام میامی در راه است و گویا در سال جدید غبار غربت و بی توجهی های مسئولان از این مزار شهرمان هم رفتنی شده است.
امام جمعه گرمسار:  
امام جمعه گرمسار گفت: یکی از مهم ترین ویژگی های بارز انتخابات درجمهوری اسلامی ایران رعایت اصل بی طرفی در فضای اجرایی و نظارتی انتخابات است .
رییس ستاد اسکان مسافران نوروزی شاهرود خبرداد:    
رییس ستاد اسکان مسافران نوروزی شهرستان شاهرود از تجهیز 468 کلاس درس برای مسافران نورزی خبر داد و گفت: شمار مسافران نوروزی اسکان داده شده در شاهرود به بیش از 20 هزار نفر رسید.
در جهت تنظیم بازار صورت گرفت؛   
مدیر تنظیم بازار و نهاده های کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: تا کنون 26 تن گوشت قرمز منجمد و 102 تن مرغ منجمد در سطح استان توزیع شده است
معاون پایانه های استان سمنان خبر داد:   
معاون حمل و نقل اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان از افزایش 11 درصدی جابجایی مسافران با ناوگان عمومی حمل ونقل جاده ای در استان خبرداد.
 در نوروز 96؛   
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: 119هزار و 247نفر روز از بیست و پنجم اسفند 95 تا پایان روزهفتم فروردین 96 در ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان این استان اقامت داشتند.
گزارش مرآت از شرایط جوی استان سمنان؛
رئیس مرکز پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان سمنان گفت: برای 48 ساعت آینده افزایش ابر، بارش باران،‌ وزش باد شدید و رعد وبرق پیش‌بینی می‌‌‌شود.
 دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان سمنان خبرداد: 
دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان سمنان از افزایش 18 درصدی اقامت مسافر نوروزی در استان خبر داد و گفت: تاکنون ۲۱۵ هزار و ۷۵۴ مسافر نوروزی در این استان اقامت کرده اند.
 نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس:   
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تحقق شعار سال نیازمند عزم ملی است، گفت: این مهم جز در سایه ترویج اندیشه‌های انقلابی میسر به عنوان یکی از رسالت‌های مهم سازمان تبلیغات اسلامی میسر نخواهد بود.
  معاون استاندار سمنان:   
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري سمنان گفت: فعاليت ستاد هماهنگي خدمات سفر در استان سمنان در نوروز 96 مطلوب است.
 رئیس اداره تبلیغات اسلامی سمنان:   
رئیس اداره تبلیغات اسلامی سمنان از افزایش مساجد میزبان اعتکاف در این شهرستان طی سال جاری خبر داد و گفت: شش مسجد سمنان میزبان معتکفان خواهند بود.