تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

شنبه 4 آذر 1396

آخرین اخبار

اظهارات عجیب محسن غرویان در گفتگو با مرآت:
یک روحانی نزدیک به جریان اعتدال می گوید حسن روحانی در چینش کابینه سعی کرده است تا سر و صدا ایجاد نشود!
آخرین سفیر ایران در اتحاد جماهیر شوروی در گفتگوی تفصیلی با مرآت:
سفیر سابق ایران در اتحاد جماهیر شوروی گفت: در ابتدای دولت فعلی تصور بنده این بود که دیگر آن استراتژی که 14 سال پیش شکست خورده است را کنار می گذارند اما همان استراتژی ها در مذاکرات...

آخرین اخبار استان سمنان

به مناسبت هفته پژوهش؛
معاون بنیاد نخبگان سمنان گفت: نمایشگاه ارائه دستاوردهای پژوهشی به مناسبت هفته پژوهش و فناوری در دانشگاه پیام نور سمنان برپا می شود.
    
سپاه استان سمنان از لحظات اولیه وقوع زلزله به کمک زلزله‌زدگان کرمانشاه شتافت تا به هموطنان خود یاری رساند و همچنان نیز این خدمات رسانی ادامه دارد.
حمایت عجیب اعضای کمیسیون عمران مجلس از آخوندی؛
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: قرار بود جلسه کمیسیون عمران مجلس با حضور وزیر راه و شهرسازی در خصوص بررسی موضوع زلزله غرب کشور تشکیل شود اما این جلسه به دلیل عدم حضور اقای آخوندی و معاونین وی تشکیل نشد.
بسیجی نخبه مهدیشهری:
بسیجی نمونه و نخبه شهرستان مهدیشهر معتقد است بزودی تفکر بسیج و بسیجی همه ‌گیر و جهانی می شود کما اینکه تا کنون درصدی از این مهم اتفاق افتاده است.
در آیین اختتامیه جشنواره نمایش های آیین مذهبی بسیج مطرح شد؛
اختتامیه نخستین جشنواره استانی نمایش های آیینی مذهبی بسیج با عنوان "سرخ ترین ماه خدا" شامگاه جمعه در تالار بهمن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود برگزار شد.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور خبر داد
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: تا جایی که ما اطلاع داریم در مهلت تعیین شده از سوی سازمان بازرسی کل کشور تمامی افراد مشمول قانون «ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان» ترک پست کرده‌اند.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به مصرف مواد دخانی و مخدر در کشور،‌ گفت: سالانه 40 هزار میلیارد تومان در کشور دود می‌شود.
معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش :
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: منتظر ابلاغ اعتبار هستیم تا شیر را در مدارس توزیع کنیم.
معاون عملیات سازمان امداد و نجات:
معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک در ۱۰ استان کشور،‌ گفت:‌ ۱۵۳ خودروی گرفتار در برف توسط ۳۱ تیم امدادی رهاسازی شده است.
    
هنرمندان بسیجی سمنانی در پنجمین جشنواره سراسری تولیدات پایگاه‌های بسیج سراسر کشور در جمع برترین ها قرار گرفتند.
وزیر ارتباطات:
وزارت ارتباطات الزامات اساسی در طراحی Appها را تدوین کرده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی:
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سقف سرعت مجاز در جاده‌های کشور کاهش می‌یابد و بدین ترتیب سقف سرعت در آزادراه‌ها 110 کیلومتر در ساعت و در بزرگراه‌ها 100 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
جهانگیری در دیدار رییس جمهور گینه استوایی:
معاون اول رییس جمهور بر ضرورت هماهنگی هرچه بیشتر میان کشورهای عضو مجمع کشورهای صادرکننده گاز تاکید کرد.
جهانگیری در دیدار رئیس جمهور ونزوئلا مطرح کرد
معاون اول رییس جمهور با اشاره به مناسبات مثبت و سازنده ایران و ونزوئلا بر گسترش همکاری‌های تهران- کاراکاس در همه زمینه‌ها تاکید کرد.
جهانگیری در دیدار رییس جمهور بولیوی:
معاون اوّل رییس جمهور با اشاره به سطح عالی روابط سیاسی ایران و بولیوی، بر لزوم توسعه مناسبات اقتصادی میان دو کشور تاکید کرد.
با سفر به استان آذربایجان غربی صورت گرفت
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا به منظور ارزیابی آمادگی‌های دفاعی و امنیتی منطقه شمال غرب به استان آذربایجان غربی سفر کرد.