تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

چهارشنبه 1 شهريور 1396

آخرین اخبار

به منظور حضور در برنامه های هفته دولت؛    
وزیر دادگستری به منظور حضور در برنامه های گرامیداشت هفته دولت در استان سمنان وارد سمنان شد و مورد استقبال استاندار و مقامات استانی قرار گرفت.
اعتراضات گسترده اهالی کالپوش؛
مسئولان شرکت آب شهرستان میامی به همراه یگان ویژه پمپ های غیرمجازی که از آب سد کالپوش بهره‌برداری می کردند را جمع آوری کردند.

آخرین اخبار استان سمنان

با آغاز به کار شورای پنجم؛    
با آغاز به کار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مهدیشهر، جلسه انتخاب هیئت رئیسه برگزار و حسن نورانیان با کسب آراء تمامی اعضای شورا به عنوان رئیس انتخاب شد.
گفتگو با یک بانوی پزشک:   
پزشکی حرفه ای است که هیچ زمانی انسان ها از آن بی نیاز نبوده اند. این در حالی است که پزشکان با ادای یک سوگند متعهد می شوند به نجات زندگی بیماران بپردازند.
فرماندار گرمسار:
فرماندار گرمسار گفت: در هفته دولت امسال بیش از 45 پروژه با اعتبار دولتی حدود 170میلیارد ریال به بهره برداری می رسد .
بررسی اجمالی مواضع و اولویت های وزرای دولت دوازدهم
وزرای پیشنهادی دولت در جریان بررسی صلاحیت ها و گفتگوهای خبری پیش و پس از آن، برخی از اولویت ها و مواضع خود را مطرح کردند. ما در گزارشی که در پی می آید به بررسی بخشی از مواضع وزرای دولت خواهیم پرداخت.
فرماندار شهرستان شاهرود:
معاون استاندار سمنان و فرماندار شهرستان شاهرود گفت: همزمان با هفته دولت 141 پروژه در شاهرود به بهره برداری می رسد که برای 125 پروژه عمرانی و 16 پروژه دیگر اقتصادی است.
اعتراضات گسترده اهالی کالپوش؛
مسئولان شرکت آب شهرستان میامی به همراه یگان ویژه پمپ های غیرمجازی که از آب سد کالپوش بهره‌برداری می کردند را جمع آوری کردند.
با رای اکثریت شورای پنجم؛   
"حمید دهرویه" با رای اکثریت اعضای شورای پنجم شهر سمنان به عنوان سرپرست شهرداری سمنان انتخاب شد.
استاندار سمنان به مرآت خبر داد:    
استاندار سمنان از سفر وزیر دادگستری و مدیرعامل جمعیت هلال احمر به مناسبت هفته دولت به استان سمنان خبر داد.
در هفته دولت؛ 
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: 2 هتل و سه اقامتگاه بوم گردی در هفته دولت در استان سمنان افتتاح می‌شود.
با آغاز به کار شورای پنجم؛    
آئین تحلیف و انتخاب هیات رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شاهرود امروز برگزار و سید حبیب میرابوالحسنی به عنوان رئیس شورای شهر شاهرود انتخاب شد.
حسینی شاهرودی:
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی گفت:چالش جدی دولت یازدهم اختلاف نظرهای جدی میان وزارت صنعت و اقتصاد در خصوص مباحث پولی، بانکی، بیمه، مالیات، بورس و همچنین صادرات و واردات بود
فرماندار سمنان اعلام کرد:
فرماندار سمنان با بیان اینکه بودجه مصوب 4 سال گذشته شهرداری 384 میلیارد تومان بود، گفت: 351 میلیارد تومان از بودجه شهرداری سمنان در شورای شهر چهارم محقق شد.
امینی فرد:
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از درخواست برخی پزشکان برای لغو قرارداد همکاری در طرح تحول سلامت خبر داد.
معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی:
معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره اینکه، برای استفاده از تسهیلات ۱.۵ میلیارد دلاری توسعه اشتغال روستایی و عشایری منتظر تایید شورای نگهبان هستیم گفت: ۱۲ طرح در این ارتباط در اختیار سازمان برنامه‌وبودجه قرار گرفت.
به گزارش تسنیم:
یکی از اقوام نزدیک رئیس جمهور که مسئولیت مهم دانشگاهی نیز بر عهده داشت، با حکم جدید وزیر بهداشت کنار گذاشته شد.
امیر حاتمی:
وزیر دفاع با تأکید بر حمایت از محور مقاومت گفت: حمایت‌های همه‌جانبه‌‌ از سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه پیدا خواهد کرد.