تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

سه شنبه 28 شهريور 1396

آخرین اخبار

عضو شورای شهر سمنان:
یکی از اعضای شورای شهر سمنان گفت: در گذشته عده ای می گفتند جلسات شورا باید به طور مستقیم از رادیو پخش شود اما در حال حاضر حتی به حضور نمایندگان رسانه ها در جلسات نیز تمکین نمی...
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس:
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر رشد نقدینگی کنترل نشود و به سمت بازار بورس و سرمایه هدایت نگردد، دوباره شاهد تورم دو رقمی در کشور خواهیم بود.

آخرین اخبار استان سمنان

با هدف حذف آبیاری تانکری انجام شد؛
سرپرست سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سمنان، از انتقال شبکه آب خام به بوستان دهم بلوار جمهوری، بوستان محله ای بلوار نهضت و جنب خانه کلانتری سمنان خبر داد.
یادداشت؛
اظهارات گستاخانه رئیس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل متحد نشان می دهد با وجود نرمش و انعطاف دولت ایران و محدود سازی برنامه هسته‌ای، رویکرد خصمانه و ناشی از خوی استکباری ایالات متحده تغییر نیافته است.
سرپرست حمل و نقل و پایانه های استان سمنان خبر داد:
سرپرست اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان گفت: انجمن های صنفی حمل و نقل مسافر جاده ای استان با بهره مندی از حداکثر ظرفیت ناوگان مسافری آماده خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی هستند.
روحانی در دیدار نخست وزیر بلژیک مطرح کرد
رییس جمهور در دیدار نخست وزیر بلژیک ، روابط دو کشور را دیرینه و در حال توسعه خواند و اظهارداشت که ما از حضور شرکتهای بلژیکی برای سرمایه گذاری و یا فعالیت های مشترک در ایران استقبال می کنیم.
روحانی در دیدار نخست وزیر پاکستان:
رییس جمهور با بیان اینکه ایران برای روابط دوستانه و برادرانه خود با پاکستان اهمیت زیادی قائل است، تاکید کرد که تهران خواهان توسعه روابط با اسلام آباد در همه زمینه ها است.
روحانی در دیدار نخست وزیر نروژ:
رییس‌ جمهور گفت: شرایط جدید پسابرجام فرصت‌های خوبی را برای توسعه روابط دو کشور در بخش‌های مختلف اقتصادی بوجود آورده است که استفاده از این فرصت‌ها به نفع دو ملت و ملت‌های منطقه است.
هفته هفتم لیگ برتر فوتبال
در ادامه هفته هفتم لیگ برتر فوتبال پنجشنبه و جمعه ۷ دیدار برگزار می‌شود که در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها سپاهان در اصفهان به مصاف پرسپولیس می‌رود.
پاسخ رایزن نمایندگی ایران در سازمان ملل به اظهارات ضد ایرانی نتانیاهو
رایزن نمایندگی ایران در سازمان ملل اظهارات نتانیاهو را منافقانه و فریبکارانه خواند و با بیان اینکه کافر همه را به کیش خود پندارد، گفت: آیا واقعا فکر می‌کند می‌تواند دستان خون‌آلود خود را با پوشیدن دستکش سفید مخفی کند و جهان قتل‌عام صبرا و شتیلا را فراموش
رویترز گزارش داد
خبرگزاری انگلیسی در گزارشی به شکاف میان رهبران غربی درباره ایران و تقابل آنها در مجمع عمومی سازمان ملل پرداخت.
در واکنش به سخنرانی ترامپ در نشست مجمع عمومی
وزیر خارجه کشورمان در واکنش به سخنرانی رئیس جمهور آمریکا گفت: سخنان وقیحانه و جاهلانه ترامپ و نادیده انگاشتن واقعیات ایران در سیاست داخلی و خارجی و مبارزه با تروریسم عمق بی‌اطلاعی و رفتار و گفتار عوام فریبانه‌اش را نشان می‌دهد.
در سراسر کشور در حال برگزاری است
جشن شکوفه‌ها ویژه یک میلیون و 400 هزار کلاس اولی در دبستان‌های کشور آغاز شد.
شریعتمداری:
مدیرمسؤول روزنامه کیهان گفت: مشکل اصلی آمریکا با ایران، اقتدار روزافزون ملت است.
    روحانی در دیدار نخست وزیر ژاپن:
رئیس جمهور، برجام را یک توافق مهم بین‌المللی دانست و تاکید کرد که امروز و پس از تلاش‌های زیاد هفت کشور برای به نتیجه رسیدن مذاکرات و عملیاتی شدن برجام، نباید اجازه دهیم که یک کشور به صورت خودسرانه‌ای توافق را خدشه‌دار کند.
گزارشی از وضعیت مزاحمت های پیامکی؛
شورای عالی فضای مجازی درسال۹۳ با تصویب آیین نامه ساماندهی پیامک های تبلیغاتی، برحل معضل این پیامک ها توسط ۳ نهاد متولی تاکید کرد اما شواهد حاکی است که این مصوبه هنوز کاملا اجرایی نشده است.
دادستان سمنان:    
دادستان مرکز استان سمنان با تاکید بر فراگیر بودن ابعاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: امر به معروف و نهی از منکر صرفا به موضوع حجاب محدود نمی شود.
مسئول آتش نشانی گرمسار خبر داد:
مسئول آتش نشانی گرمسار گفت: ظهر امروز بر اثر انفجار در یکی از واحد های تولیدی روغن و فرآورده های نفتی شهرک صنعتی فجر گرمسار یک کارگر جان خود را از دست داد.