تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

بازخوانی وعده‌ها؛
98 هم گذشت؛ کاروانسرا هنوز در حبس!
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون استاندار سمنان در دی ماه سال گذشته از پیمانکار پروژه ساخت زندان جدید و مسئولان اداره‌کل راه و شهرسازی استان خواسته بود روند اجرایی پروژه را به صورت هفتگی به استانداری سمنان گزارش کنند!

به گزارش خبرنگار مرآت، در ادامه بازخوانی وعده‌های محقق‌نشده، این‌بار به آزادسازی کاروانسرای تاریخی سمنان می‌پردازیم.

در هفدهم اردیبهشت‌ماه سال 97 یعنی حدود دو سال قبل، علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی در نشستی در سمنان بر ضرورت تسریع در تکمیل زندان جدید و آزادسازی کاروانسرا تأکید کرد کرد. باهنر مدیرکل امور زندان‌ها نیز از تأخیر در افتتاح زندان مرکزی سمنان انتقاد کرده بود. کم‌تر از هشت‌ماه بعد، فرماندار سمنان در دی‌ماه سال 97 اعلام کرد که زندان جدید سمنان تا اوایل سال 98 آماده‌ بهره‌برداری است و کاروانسرای مرکزی شهر سمنان پس از چهل سال آزاد می‌شود!

اواخر فروردین‌ماه سال 98 هم فخری، معاون استاندار سمنان ابراز امیدواری کرد که زندان سمنان تا پایان خردادماه به مکان جدید منتقل شود. حدود هفت ماه بعد، یعنی در هفته آخر آبان‌ماه احمد همتی، نماینده سمنان، مهدیشهر و سرخه رسما اعلام کرد که زندان سمنان تا چند روز آینده آزاد می‌شود! اما خب این چند روز به چند ماه تبدیل شد! سیدمسعود سیادتی، رئیس شورای شهر سمنان نیز در بیست‌و‌یکم دی‌ماه در گفتگو با خبرگزاری دولتی ایرنا، ضمن بیان این مطلب که کاروانسرای شاه‌عباسی به گذرگاه فرهنگی شهر پیوند می‌خورد، ابراز امیدواری کرده بود که آزادسازی و انتقال زندان مرکزی سمنان به محل جدید تا اواخر بهمن‌ماه 98 انجام شود!

فخری، معاون استاندار سمنان نیز هشت‌ماه پس از وعده فروردین‌ماه، این‌بار در دی‌ماه، بر ضرورت تسریع در تکمیل زندان تأکید و از فرصت‌سوزی‌ در تکمیل برخی پروژه‌ها انتقاد کرده بود. وی از پیمانکار پروژه ساخت زندان جدید و مسئولان اداره‌کل راه و شهرسازی استان خواسته بود روند اجرایی پروژه را به صورت هفتگی به استانداری سمنان گزارش کنند! درخواستی که در نهایت به آزادسازی زندان در سال 98 منجر نشد.

کاروانسرای تاریخی واقع در محدوده میدان سعدی، اثری مربوط به دوره صفوی است که از حدود 4 دهه قبل از آن به عنوان زندان استفاده می‌شود.

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه