تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

اظهارات صریح عصارحسینی در حضور مسئولان استان؛
7 سال است نیروگاه‌های کشور توسعه نیافته است/ شرایط بحرانی، مرد بحران می‌خواهد نه آدم عروسی!
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی سمنان با انتقاد از عدم توسعه نیروگاه‌های کشور در 7 سال گذشته گفت: شرایط بحرانی، مرد بحران می‌خواهد نه آدم عروسی!

به گزارش خبرنگار مرآت، محمد حسن عصارحسینی رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور استاندار سمنان، نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس و جمعی از مدیران اقتصادی استان برگزار شد با انتقاد از مدیریت ضعیف دولت در شرایط کنونی گفت: وقتی پیش‌بینی می‌شود که قرار است در روزهای آینده اتفاقات خاصی رخ دهد و این موضوع به طور وسیع در سطح رسانه‌ها نیز منعکس می‌شود چرا برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای مدیریت بحران صورت نمی‌گیرد؟

رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی سمنان افزود: 45 روز قبل، وقتی قیمت ارز را 4200 تومان اعلام کردند بالغ بر 20 میلیارد دلار ارز انباشته که پشتوانه کشور است ثبت سفارش شد و بعدها مشخص شد در همان ایام حدود 27 میلیون یورو به واردات موبایل اختصاص یافته است.

عصارحسینی تصریح کرد: کسی که قرار است کشور را در شرایط بحران راه ببرد باید مرد مدیریت بحران باشد نه آدم مجالس عروسی!

وی با انتقاد از عدم توسعه نیروگاههای کشور طی هفت سال گذشته گفت: متاسفانه پذیرش معاهده پاریس مبنی بر کاهش تولید گازهای گلخانه‌ای اقدام اشتباهی بود که به ایجاد شرایط فعلی در کشور منجر شده است.

مدیرعامل گروه صنعتی سازان ادامه داد: اگر مسئولان در شرایط فعلی به جای واردات موبایل عقل خود را به کار می‌انداختند و ارزی را که به واردات گوشی آیفون اختصاص دادند به واردات ژنراتور اختصاص می‌دادند امروز شاهد قطعی‌های گسترده برق در کارخانجات نبودیم.

عصارحسینی با بیان اینکه سیاست ارزی غلط دولت طی ماه‌های گذشته، آثار بسیار مخربی بر اقتصاد کشور بر جای گذاشته است اظهار کرد: معتقدم این‌گونه تصمیم‌گیری‌ها کاملا آگاهانه اتخاذ می‌شود و هدف آن نیز افزایش نارضایتی و بی‌اعتمادی مردم نسبت به نظام است.

وی خطاب به نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس گفت: به نظر من مجلس نقش نظارتی خود را به درستی انجام نداده است چراکه اگر وظایف خود را به درستی انجام داده بود شرایط کشور به نفع صاحبان قدرت و ثروت تغییر نمی‌کرد.

رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی سمنان خاطرنشان کرد: من تقصیر را در جای دیگری می‌بینم و معتقدم این تصمیم‌گیری‌ها کاملا عامدانه صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/ت

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه