تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 رئیس شبکه بهداشت و درمان گرمسار:   
4 هزار نفر در گرمسار مبتلابه بیماری فشارخون هستند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس شبکه بهداشت و درمان گرمسار از اجرایی شدن طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار هزار نفر در گرمسار مبتلابه بیماری فشارخون هستند.

به گزارش مرآت، علی عرب آرادانی در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات به میزبانی سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان گرمسار با اشاره به اینکه بالغ‌بر ۴۵ هزار و ۵۰۰ نفر از مجموع جمعیت این شهرستان در این جامعه آماری قرار دارند، ابراز داشت: تاکنون چهار هزار نفر از افراد مبتلابه بیماری فشارخون در این شهرستان شناسایی شدند که تحت نظر پزشک متخصص قرار دارند.

وی از اجرای طرح «بسیج ملی کنترل فشارخون» به‌صورت رایگان، در این شهرستان خبر داد و افزود: کنترل برخی بیماری‌های غیر واگیر مانند فشارخون و دیابت مهم‌ترین سیاست شبکه بهداشت و درمان گرمسار است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان گرمسار بابیان اینکه این طرح از ۲۷ اردیبهشت‌ماه آغازشده و تا ۱۵ تیرماه ادامه دارد، ابراز داشت: در حال حاضر این طرح در مرحله اطلاع‌رسانی قرار دارد و هم‌زمان با ایام ماه مبارک رمضان عملیات شبکه بهداشت و درمان برای اجرای این پویش ملی آغاز می‌شود.

عرب آرادانی از ساماندهی پایگاه‌های ثابت و سیار برای کنترل فشارخون در جامعه هدف این طرح خبر داد و تصریح کرد: فرهنگ‌سازی و آموزش مردمی برای پیشگیری از ابتلاء به این بیماری در دستور کار شبکه بهداشت و درمان قرار دارد.

وی بابیان اینکه این طرح به‌صورت رایگان باهدف پیشگیری از ابتلاء مردم به این بیماری در این شهرستان اجرایی می‌شود، افزود: افراد بالای ۳۰ سال، زنان باردار در هر سنی و افراد مبتلابه بیماری کلیوی در هر سنی از افراد جامعه هدف این طرح هستند که سردرد، سرگیجه، گرگرفتگی و غیره از علائم مهم این بیماری محسوب می‌شود.

مهر 

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه