دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

طی ۲۴ ساعت گذشته؛
کرونا جان‌ یک نفر در استان سمنان را گرفت/ 341 مبتلای جدید کرونا در استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
بر اساس اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان، ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته جان‌ یک نفر دیگر را در استان سمنان گرفت.

به گزارش خبرنگار مرآت، کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته ۳۴۱ مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان سمنان شناسایی که ۲۴۴ نفر آن ها در مراکز درمانی استان سمنان بستری هستند.

براساس این گزارش ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته جان‌ یک نفر دیگر را در استان سمنان گرفت و از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا امروز تعداد جانباختگان این بیماری در استان به ۹۴۷ نفر رسید.

طبق اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان، با ترخیص ۳۲ بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته، موارد بهبودی و ترخیص بیماران ویروس کرونا در این استان به ۸ هزار و ۱۶۷ نفر رسید.

بنا به اعلام این کمیته از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون تعداد کل مبتلایان استان 28 هزار و 562 نفر بوده که  ۲۰ هزار و ۹۴۶ نفر به صورت سرپایی درمان شدند.

بر اساس گزارش ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان، با افزایش آمار مبتلایان کرونا در استان سمنان، شهرستان‌های سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار در وضعیت قرمز کرونایی، شهرستان های مهدی شهر، سرخه و میامی در وضعیت نارنجی و آرادان در وضعیت زرد قرار دارند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.